Türkiye'nin Kredi Rehberi
5724 Vakıfbank SMS Kredi Başvurusu
Yazar: - 17 Nisan 2018
12
0

5724 Vakıfbank SMS kredi başvurusu yapmadan evvel temel olarak kredi geçmişinizi gözden geçirmeniz gerekmektedir. Bu başvurular temel olarak ön onay sürecine odaklıdır. Yani bu başvuru yapıldıktan sonra banka size “gel kredin hazır!” Demez. Aksine sadece kredi notunuzun bazı kredilere yeterli olduğunu belirtir. Vakıfbank sms ile kredi seçenekleri kısıtlıdır.

Bu başvuru sürecinde sizden ekstra bir ücret alınmayacaktır. Sadece operatör firmanızın size sağladığı hizmet paketi kapsamında ki SMS adetlerinizden bir tane eksilecektir. Bu tamamen sizin ve operatör firmanızın arasında ki anlaşmaya bağlıdır. Bu noktada banka ekstra olarak bir yaptırım uygulamaz.

X

5724 Vakıfbank SMS Kredi Başvurusu

Vakıfbank kredi başvurusu yapmak için birçok farklı yöntem sizleri bekliyor. Oturduğunuz yerden hiçbir hareket yapmadan kredi başvurunuzu tamamlama fırsatı bulabilirsiniz. Bankalar gelişen teknoloji ve iletişim hizmetleri ile uyumlu çalışmalar yürüterek müşterilerine en iyi hizmeti sunma çabasındadır. Vakıfbank kredi ön onay sürecinde yer alabilmek ve kredi başvurusu için ilk adımı atabilmek için aşağıdaki yönergeleri uygulayın!

  • Telefonunuzun kısa mesaj bölümüne erişin.
  • Burada ilk olarak TC kimlik numaranınızı yazın.
  • Sonrasında bu mesajı 5724’e gönderin.
  • Bu sayede 5724 sms ile Vakıfbank kredi başvurusu işlemini tamamlamış olacaksınız.

5724 Vakıfbank Kredi başvurusu SMS Cevabı Ne Zaman Gelir?

Kredi ön onayı alındıktan sonra herhangi bir Vakıfbank şubesine gitmeniz için size randevu verilecektir. Bu sözleşme neticesinde herhangi bir şubeye giderek başvurunuzu tamamlama yolunda ilerletebilirsiniz. Bu başvuru mesajını gönderdikten sonra hemen size sistem tarafından bir yanıt verişlecektir.

X

SMS ile kredi veren bankalar arasında yerini alan Vakıfbank eğer mesajınızda hatalı bir tuşlama varsa size anında nasıl doğru alacağı konusuna geri dönüş yapacaktır. Bu sayede haytalı mesaj göndermenin riskini ortadan kaldırabilirsiniz.

Bankalar müşterilerine kredi verirken ileride yaşayabilecekleri olayları düşünmez. Bu nedenle çekeceğiniz krediyi iyi bir çekilde planlayın. Bu sayede ileride hiçbir sorun yaşamadan kredi borcunuzu ödeyebilirsiniz. Unutmayınız ki insanların da bir dayanma noktası vardır. Bu noktaya erişip sorun yaşamamak için vade süresini de çok iyi düşünerek belirleyin.

5724 Vakıfbank SMS Kredi İçin Gerekli Belgeler

5724 Vakıfbank sms kredi başvurunuzun olumlu sonuçlanması halinde çalışma durumunuza göre gerekli evrakları ilgili banka şubesine götürmeniz gerekmektedir. Ücretli yani sigortalı olarak çalışanlar için maaş bordrosu, kimlik belgesi ve sigorta hizmet dökümü gerekliyken, iş yeri sahipleri için gelir beyannamesi, vergi levhası ve kimlik belgesi talep edilmektedir. Bu evraklardan her hangi birinin eksik olması durumunda ise Vakıfbank sms kredi başvurunuz olumlu sonuçlansa dahi kredinizi kullanmanız mümkün olmayacaktır. Eğer bu evraklarınızda eksiklik söz konusu ise Maaş Bordrosuz Kredi Veren Bankalar arasından bir seçim yaparak kredi başvurunuzu yapmalısınız.

Sms ile Vakıfbank kredi başvurusu yapmadan önce kredi notunuzu ve toplam başvuru sayınızı kontrol etmeniz faydalı olacaktır. Bu sayede kredi başvurunuzun onaylanıp onaylanmayacağına dair fikir yürütmeniz de mümkün olacaktır. Vakıfbank, kredi değerlendirmelerinde başvuru sayısına takılmayan yani başvuru sayısının değerlendirmeyi yüksek oranda etkilemediği bankalardan bir tanesidir. Ancak diğer bankalara bir kredi başvurusu yapmak isterseniz, başvuru sayınızın 6’nın altında olmasına özen göstermelisiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ