Akbank 4425 SMS Kredi Başvurusu

akbank 4425 sms kredi basvurusu

Akbank 4425 sms kredi başvurusu müşterilere sunulmuş olan en hızlı kredi başvuru yöntemlerinden biri olarak göze çarpıyor. Cep telefonunuzun kısa mesaj yazma bölümüne girerek büyük harflerle “KREDİ” yazdıktan sonra TC Kimlik numaranızı yazabilir ve 4425 kısa mesaj servisine gönderebilirsiniz. Dikkat edilmesi gereken nokta ise 4425 sms kredi servisinin 20.00 TL’ye kadar olan krediler için değerlendirme yaptığıdır. Yani kredi ihtiyacınız 20.000 TL üzerinde ise Akbank 4425 sms kredi başvurusu sizin için çözüm sunamayacaktır. Bunun yerine şubelerden başvuru yapmanız gerekmektedir.

Acil ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz Akbank kısa mesaj kredi başvurusu sayesinde kredi sonucunuz dakikalar içerisinde sizlere iletilmektedir. Ancak başvuru yapmadan önce kredi notunuzu öğrenmeli ve sonrasında başvuru yapmalısınız. SMS Kredi başvuruları genellikle yüksek kredi notuna sahip olan başvuruları değerlendirmeye almaktadır. Eğer kredi notunuz 1200 puanın altında ise başvurunuzu şubelerden gerçekleştirmek sizler için daha faydalı olacaktır. Kredi notunuz düşük ancak yine de sms kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, öncelikle kredi notunu artırmak için yapılması gerekenleri öğrenmenizi tavsiye ederiz. Kredi notunuzu nasıl artıracağınız ile ilgili hazırlamış olduğumuz kredi notunu artırmak için altın altın kurallar başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.

  2019 Finansbank Gelir Belgesiz, Kefilsiz Kredi Başvurusu

Akbank 4425 SMS Kredi Başvurusu

Akbank 4425 sms kredi servisi ile yaptığınız başvurulara onay mesajı geldiğinde şubelere giderek kredi için gerekli işlemleri gerçekleştirmeniz yani evraklarınızı teslim etmeniz gerekmektedir. Cep telefonunuza gelen onay mesajı bir ön onaydan ibaret olup, asıl onay şube tarafından verilmektedir. Şube tarafından sizlerden istenilecek olan evraklar ise aşağıdaki gibidir.

  Ziraat Bankası Kredi Başvurusu

İhtiyaç Kredisi Evrak Listesi

  • Kimlik belgesi,
  • Gelir belgesi (Sgk’lı çalışanlar için bordro ya da maaş yazısı, ek geliri olanlar için ek geliri belgeleyebilen resmi evrak, emekliler için emeklilik belgesi)
  • Hizmet dökümü (Sigortalı çalışanlar için E Devlet üzerinden alınacak olan sigorta hizmet dökümü)

Akbank 4425 sms kredi başvurusu sadece ihtiyaç kredileri için geçerli olup, diğer krediler için başvuru yapılamamaktadır.

Eğer gelir belgesi sunamıyorsanız o halde Akbank Gelir Belgesiz Kredi başvurusunda bulunmanızı öneririz. Bu sayede her hangi bir evrak ihtiyacı olmadan kredinizi kullanabilirsiniz. Ayrıca şubeye gitmeden ATM üzerinden gerçekleştireceğiniz başvurular için de aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz.

  Denizbank 3280 SMS Kredi

ATM Kredi

Akbank müşterisi olun ya da olmayın. Yine de ATM üzerinden hızlı bir şekilde kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. ATM üzerinden kredi başvurusu yapmak için cep telefonunuzun ve TC Kimlik numaranızın yanınızda bulunması gerekmektedir.

Kart kullanmadan:

  • ATM’de GİRİŞ tuşuna basın.
  • İhtiyaç kredisi başvuru butonuna tıklayarak seçim yapın
  • TC Kimlik numaranızı ve cep telefonu numaranızı sisteme girerek başvurunuzu yapabilirsiniz.
  • Kredi cevabınız dakikalar içerisinde sisteme girmiş olduğunuz cep telefonunuza gönderilecektir.
  • ATM üzerinden onaylanan kredinizi dilediğiniz Akbank şubesinden kullanabilirsiniz.

Akbank ATM kredi başvurusu 10.000 TL’ye kadar olan ihtiyaçlarınız için geçerlidir. Daha yüksek rakamlar için sms kredi başvurusu yapmanız ya da en yakın Akbank şubesine uğramanız gerekmektedir.

Kredi Uzmanımıza Soru Sormak için Tıklayın!

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (4 Kişi puan verdi)
Loading...

Yorum Yapabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir