akbank gelir belgesiz kredi
2 sene önce
2 sene önce

Akbank Direkt Kredi ile İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Akbank direkt kredi başvurusu, şubeye gitmek istemeyen tüketiciler için oluşturulmuş bir kredi başvuru seçeneği türüdür. Detaylı bilgi paylaşımına geçmeden önce Akbank direkt kredi başvurusu yapabilmek için Akbank müşterisi olmanız gerektiğini belirtmek istiyorum. Eğer henüz Akbank ile tanışmadıysanız, size en yakın Akbank şubesine uğrayarak hesap açtırabilir, internet bankacılığı şifresi alabilirsiniz.

Akbank direkt kredi başvurusu yapmadan önce bilmeniz gereken birkaç ayrıntı bulunmaktadır. Bu ayrıntılardan ilki Akbank direkt kredi üst limit tutarıdır. Direkt kredide onaylanabilecek maksimum kredi tutarı 30.000 TL’dir. Eğer kullanmak istediğiniz kredi tutarı bu rakamın üzerinde ise Akbank şubelerinden bireysel olarak kredi başvurusu yapmanız gerekecektir.

Akbank Direkt İhtiyaç Kredisi

Acil durumlarda tercih edebileceğiniz bir kredi türü olan Akbank direkt kredi, şube ve evrağa ihtiyaç olmaksızın kredi kullanmanıza olanak sağlamaktadır. Diğer ihtiyaç kredisi oranları ile kıyaslandığında faiz oranı biraz yüksek olan direkt kredinin en büyük avantajı dakikalar içerisinde hesabınıza geçmesidir.

Akbank Direkt Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Akbank direkt kredi başvurusu için internet şubesine giriş yaptıktan sonra üstte yer alan kredi kategorisi altından Akbank direkt kredi başvurusu seçeneğine tıklamalısınız. Ekranda kredi talebiniz ile ilgili seçenekler yer alacaktır.

akbank direkt kredi

akbank direkt kredi

X

Bu ekrandan kullanmak istediğiniz kredi tutarı ve vadesini hesaplayabilirsiniz. Sonrasında hemen başvur butonu yardımıyla başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Başvurunuz kısa bir hızlı değerlendirme sürecine dahil olacak ve sonucu sizlere cep telefonu mesajı olarak iletilecektir. Tarafınıza ulaşan bu mesaj kredinizin ön onay aşamasının tamamlandığını belirtmektedir.

Akbank Direk Kredi Ne Zaman Yatar?

Yaptığınız Akbank direkt kredi başvurusunun sonrasında ilk olarak ön onay aşaması tamamlanacaktır. Kredi notunuzun yüksek ve ödemelerinizin düzenli olması halinde başvurunuz ön onay alacaktır. Sonrasında ise başvurunuzun doğruluğunu onaylamak için Akbank müşteri temsilcileri sizlerle iletişim kuracak ve sesli onayınızı alacaktır.

Müşteri temsilcilerinin sizlere ulaşamaması durumunda kredi başvurunuz değerlendirilme durumunda bekletilecektir. Böyle bir sorun yaşamamak için Akbank sisteminde kayıtlı cep telefonu numaranızın açık ve kullanılabilir durumda olduğundan emin olmalısınız. Müşteri temsilcilerinin sizlere ulaşması ve bilgilerinizi doğrulaması durumunda onaylanan kredi tutarı, birkaç dakika içerisinde Akbank hesabınıza geçecektir. Akbank direkt kredi üst limiti sizler için yüksek ise maksimum tutarı 20.000 TL olan sadece kısa mesaj ile başvuru yapabileceğiniz Akbank sms kredi başvurusu seçeneğini değerlendirebilirsiniz.

Akbank Direkt Kredi Ne Zaman Çekebilirim?

Onaylanan Akbank direkt kredi başvurusunun dakikalar içerisinde Akbank hesabınıza geçtiğini belirtmiştik. Hesabınıza geçen kredi tutarını dilediğiniz zaman çekebilirsiniz. Ancak mesai saatleri dışında çekebileceğiniz kredi tutarı çekim bakiyeniz ile sınırlıdır. ATM üzerinden para çekmeden önce günlük para çekme limitinizi kontrol etmeli, eğer ihtiyacınız olan tutarın altında ise bu rakamı yükseltmelisiniz. ATM’den günlük para çekme limitinizi yükseltmek için Akbank müşteri hizmetlerini aramanız gerekmektedir.

Etiketler :

En Çok Okunanlar