Türkiye'nin Kredi Rehberi
Akbank Kefilsiz Kredi Başvurusu
Yazar: - 17 Mayıs 2018
7
0

Akbank kefilsiz kredi başvurusu genellikle kredi notu düşük olan tüketiciler tarafından tercih edilmektedir. Günümüzde kredi çekmek için illa bankaya gitmenize gerek yok. Akbank bu konuda müşterilerine büyük kolaylık sağlıyor. Kefilsiz kredi başvurusu yapabilmek artık çok zor bir şekilde yapılmıyor. Tabi bunun nasıl yapılacağı hakkında bilgisi olmayanlar özellikle nasıl yapılacağını anlatmaya çalışacağız. Akbank kefilsiz kredi başvurusu nasıl yapılır adımları ile birlikte sizlere anlatmaya çalışacağız. Bu noktada eğer kredi ihtiyacınız varsa bunu Akbank üzerinden yapmak daha kolay olacaktır.

Farklı şekillerde ihtiyaç kredisi başvurusu  nasıl yapılır. Şimdi onları nasıl yapılacağını anlatalım. Tabi ille bu krediye başvuru yapmanız gerekmek yeterli olmayacaktır. Yapmanız gereken sicil durumuna bakılarak karara verilecektir. Eğer krediyi almaya uygun değilseniz banka hiçbir şekilde size kredi vermeyecektir.

X

Akbank Kefilsiz Kredi Başvurusu

İlk olarak başvurusunu bir cep telefonu uygulaması olan Akbank Direkt Kredi üzerinden çekebilirsiniz. Bunu kullanmak için telefonunuza bu uygulamayı indirmek sadece 5 dakikanızı alacaktır. İhtiyaç kredi sayfasına girerek kredi başvurunuzu gerekli bilgileri girerek yapabilirsiniz. Bu işlem sonucunda krediniz onaylanırsa direkt olarak hesabınıza aktarılacaktır.

Krediyi alabileceğiniz başvuru yollardan birisi de Web Kredi başvurusudur. Birçok banka web sayfası üzerinden kredi başvuru yaparken öncelikle üye olmalarını zorunlu kılıyor. Ancak Akbank bu yöntem için üyelik istemiyor. Sadece istedikleri bilgileri detaylı bir şekilde girmeleri olacaktır. Özel oluşturulan bir banka sitesine kimlik numaranız, cep numaranız ve güvenlik kodunuzu  yazarak web kredi başvurunuzu hızlı bir şekilde yapabilme imkanınız var. Başvurunuzun ardından çok kısa bir süre içerisinde krediniz hakkında cep telefonunuza kısa mesaj olarak bilgi iletilecektir.

Bunların hiçbir ile uğraşmak istemiyorsanız kredi ekspres hattı üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvurunuzu yapmak için sayfaya giderek cep numaranızı bankaya iletmek yeterli olacaktır. Banka yetkilileri sizleri hemen arayacak ve kredi ile ilgili merak ettiğiniz sorularınıza doğru şekilde cevap vererek içinizin rahatlamasını sağlayacak ve bütçenize uygun şekilde nasıl kredi çekeceğinizin bilgisini sizlere vereceklerdir.

X

Ayrıca kredi başvurunuzu Akbank SMS kredi seçeneği ile sms üzerinden de yapabilirsiniz. Bunun için KREDİ boşluk Kimlik Numarası yazarak 4424’e kısa mesaj göndermeniz gerekiyor. Bu yöntem ile 20 bin TL’ye kadar kredi başvurusu yapabilme şansınız var. Tüm kredi başvurusu yöntemleri arasında belki de en kolay olanı budur. Bu krediye başvurunuzu yaptıktan sonra onaylanma süreci için beklemeniz gerekiyor. Banka sizin hakkında gerekli incelemeleri yapacaktır. İlk bakacakları detay kredi notu olacaktır. Kredi notunuzda eğer herhangi bir azalma yoksa kredinizin onaylandığına dair mesaj gelecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ