Türkiye'nin Kredi Rehberi
Akbank Kredi Kartı Başvurusu
Yazar: - 04 Nisan 2018
13
0

Akbank kredi kartı başvurusu, şubelerden, internetten ve internet bankacılığından yapılabilmektedir. Kredi kartı kullanmak istiyorsanız ve tercihinizi Akbank’tan yana kullandıysanız, o halde Axess kredi kartı ile tanışabilirsiniz. Hemen hemen tüm alışverişlerinize taksit yapmanızı sağlayacak Axess kredi kartı, yıllık kart ücreti ile biraz canınızı sıksa da Akbank’ın profesyonelliği ile sizleri memnun edecektir. Taksitli borç transferi ile diğer banka kredi kart borçlarınızı uygun faiz oranıyla Akbank kredi kartına  aktarabilir  böylelikle borçlarınızı tek bir hesapta toplayarak 12 ay taksitle ödeyebilirsiniz.

Akbank kredi kartı sahibi olarak her alışverişiniz de chip-para kazanabilir Türkiye’nin her yerinde bulunan üye mağazalarında anında bedava alışveriş yapabilirsiniz. Akbank kredi kartı sahiplerine özel faizsiz 3 taksit imkanı da sunuluyor. Bu sayede yaptığınız yüksek tutarlı harcamalara ilgili iş yeri taksit yapmıyor olsa dahi sizler faizsiz olarak harcamalarınızı üçe bölebileceksiniz. Doğal olarak bu durumda bir anda yüklü bir ödeme ile karşılaşmanızı engelleyecektir.

X

Akbank Kredi Kartı Başvurusu

Akbank kredi başvurusu için başvuru kanallarını sizlerle paylaşacağız. Ancak bunun öncesinde kredi kartınızın limitinin ne olacağı ile ilgili bilgi vermek istiyorum. Limit kontrol sistemi doğrultusunda belirlenecek olan limitinizde, geliriniz de önemli rol oynayacaktır. Beyan ettiğiniz aylık net geliriniz ve mevcut kredi ya da kredi kartlarına yaptığınız ödemeler göz önüne alınarak belirlenecek olan limitin yüksek olması halinde limitinizi düşürebilirsiniz. Kredi kartı limitinizi düşürmek için 444 25 25 Akbank müşteri hizmetlerini aramanız yeterli olacaktır. Eğer acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak için bir kredi kartı almak istiyorsanız, bunun yerine Akbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilir, düşük miktarlı bir kredi de kullanabilirsiniz.

akbank-kredi-karti

akbank-kredi-karti

Akbank Şubeden Kredi Kartı Başvurusu

Akbank kredi kartı başvurusu yapmak için size en yakın Akbank şubesine giderek ön başvuru formu doldurmak koşuluyla gerçekleştirebilirsiniz. Sonrasında size en hızlı şekilde başvuru sonucu için dönüş yapılacaktır. Akbank kredi kartı başvurusu şubelerin yanı sıra farklı kanallardan da yapılmaktadır. Özellikle Akbank müşterisiyseniz, internet bankacılığından kredi kartı başvurusu yapabilir, başvurunuzun sonucunu anında görebilirsiniz.

X

Akbank İnternetten Kredi Kartı Başvurusu

Akbank kredi kartı başvurusu kolay ve hızlı bir şekilde şubeye gitmeden internet üzerinden dolduracağınız form sayesinde de yapabilirsiniz. www.axess.com.tr bu adrese tıklayarak adınız, soyadınız, cep telefonu numaranız ve TC kimlik numaranızı yazarak axess veya wings kartı seçerek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Yapacağınız başvurunun sonrasında kredi kartınızın onaylanıp onaylanmadığı cep telefonunuza kısa mesaj olarak iletilecektir. Wings kredi kartınız onaylanması halinde ise yaklaşık 15 gün içerisinde sizlere teslim edilecektir.

Akbank İnternet Bankacılığı Kredi Kartı Başvurusu

Akbank kredi kartı başvurusu internet bankacılığından yapmak istiyorsanız öncelikle bankanın müşterisi olmanız gerekmektedir.Sonrasında  müşteri numaranız veya TC kimlik numaranız ile Akbank direkt internet şifresinizi yine aynı sayfa üzerinden temin ederek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Akbank müşterisiyseniz ancak internet bankacılığı kullanmıyorsanız, Akbank’ın internet sitesi üzerinden online olarak Akbank direkt şifresi alabilirsiniz. İnternet bankacılığına giriş yaptığınızda menü de yer alan başvurular sekmesinden kredi kartını tercih ederek başvurunuzu yapabilirsiniz.

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ