Akbank 4425 SMS Kredi Başvurusu

akbank 4425 sms kredi basvurusu

Akbank sms kredi başvurusu Akbank müşterilerinin yanı sıra tüm tüketicilere sunulan bir hizmettir. Özellikle hızlı bir şekilde kredi çekmek isteyen tüketicilerin tercih ettiği Akbank 4425 sms kredi başvurusu kredi sonucunu dakikalar içerisinde kısa mesaj ile bildirmektedir. Akbank sms kredi başvurusu android telefonların yanı sıra tuşlu olarak bilinen eski model telefonlardan da yapılabilmektedir. Kredi başvurusu yapmadan önce kredi notunuz hakkında bilgi sahibi olmanız, kredinizin sonucu ile ilgili tahmin yürütmenize yardımcı olacaktır. Unutmamalısınız ki red olan her kredi başvurunuz sistem tarafından kayıt edilmekte ve diğer bankalar tarafından görüntülenebilmektedir.

SMS kredi başvurularında en çok yapılan hata tüm bankalara ayrı ayrı sms göndererek kredi başvurusunda bulunmaktır. Böyle bir durumda bir banka kredinizi onaylasa dahi diğer bankalara yaptığınız başvurular nedeniyle kredinizi iptal edebilir. Bu nedenle başvurunuzun onaylanabileceği bankayı iyi seçmeli, sms kredi başvurunuzu bu seçim sonrasında yapmalısınız.

  Yapı Kredi SMS ile Kredi Başvurusu

Akbank SMS Kredi Başvurusu

Akbank 4425 sms kredi başvurusu, genellikle kredi notu yüksek kişiler tarafından tercih edilmektedir. Bunun nedeni ise değerlendirme sürecinin sistem tarafından yapılması, sonucun kısa süre içerisinde kısa mesaj olarak tüketici cep telefonuna gönderilmesidir. Kredi notunuz orta seviyelerde ya da düşük ise bu durumda sms kredi başvurusu yapmak yerine banka şubelerinden bireysel olarak başvuru yapmalısınız.

Akbank sms kredi başvurusu yapmak için cep telefonunuzun mesaj gönderme kısmına giriş yaptıktan sonra gönderilecek telefon numarası alanına 4425 yazmanız, sonrasında ise mesaj yazma alanına “kredi” yazıp bir boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazmanız ve göndermeniz gerekmektedir. Bu işlemin sonrasında Akbank sms kredi başvurunuz değerlendirmeye alınacak, birkaç dakika içerisinde kredi sonucunuz cep telefonunuza mesaj olarak iletilecektir.

  2019 Vakıfbank Kredi Kartı Borcu ve Kredi Yapılandırma

Akbank SMS Kredi Başvurusu Gerekli Evraklar

Akbank sms kredi başvurusu sırasında her hangi bir evrak talep edilmemektedir. Ancak krediniz onaylandıktan sonra çalışma durumunuza göre bazı evraklar istenilmektedir. Bu evraklardan her hangi birinin eksik olması halinde krediniz iptal edilmektedir. Bu nedenle sms kredi başvurusu öncesinde eksik evrağınız olmadığından da emin olmalısınız.

akbank gelir belgesiz kredi

akbank gelir belgesiz kredi

Bağkur’lular İçin İstenilen Evraklar

Bağkur’lu olarak çalışanlardan istenilen evraklar; Vergi levhası, imza sirküsü, kimlik belgesidir. Ancak bazı durumlarda gelir beyannamesi ve bilançoda talep edilebilmektedir. Onaylanan Akbank sms kredilerinizi ise dilediğiniz Akbank şubesinden bu evraklar ile birlikte kullanabilirsiniz.

Sigortalı Çalışanlardan İstenilen Evraklar

Akbank sms kredi başvurusu sonucunda sigortalı çalışanlardan istenilen evraklar; Sigorta hizmet dökümü, maaş bordrosu ya da maaş yazısı, kimlik belgesidir. Burada en çok sorulan soru ise sigorta hizmet dökümünün nasıl alınacağıdır. Sigortalı hizmet dökümünüzü E Devlet şifreniz ile birlikte turkiye.gov.tr internet sitesi üzerinden alabilirsiniz.

  48 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

Akbank SMS Kredi Tutar ve Vadesi

Onaylanan ve kullanılacak olan Akbank sms kredi vadesi maksimum 36 ay ile sınırlandırılmış durumdadır. SMS kredi ile kullanılabilecek maksimum kredi tutarı ise 20.000 TL’dir. Bu rakamın üzerindeki ihtiyaç kredisi talepleriniz için ise Akbank şubelerine uğramanız bireysel olarak kredi başvurusu yapmanız gerekmektedir.

Akbank SMS Kredi Vodafone ve Avea Aboneleri Başvuru

Akbank sms kredi başvurusu için Vodafone ve Avea abonelerinin farklı bir yol izlemesi gerekmektedir. Yine cep telefonunuzun mesaj yazma bölümüne “kredi” yazıp bir boşluk bırakıp TC Kimlik numaranızı yazıyorsunuz fakat bu kez 0532 750 25 25 numaralı telefona gönderiyorsunuz. 0532 750 25 25 numara Vodafone ve Avea tarafından Akbank’a tahsil edilmiş özel bir numaradır.

Kredi Uzmanımıza Soru Sormak için Tıklayın!

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Puan Veren Siz Olun)
Loading...

Yorum Yapabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir