ATM Üzerinden Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

ATM’den kredi başvuru işlemleri bankaların rekabeti ile artık neredeyse her banka ATM’sinde var. Dilediğiniz ATM üzerinden kolaylıkla kredi kullanmanızı sağlayan bankalar hız ve kolaylık açısından sadece kendi müşterilerine değil tüm herkese kredi imkanı sunmaktadır. ATM üzerinden başka banka kartınızı takarak dilediğiniz ATM’den gelir belgesiz, kefilsiz kredi başvurusu yapabilirsiniz. Başvurunuz en fazla birkaç dakikanızı alacaktır. Başvuru sonucunuzda kısa süre içerisinde telefonla bildirilecektir. Banka tarafından krediniz onaylandıktan sonra şubeye giderek kredinizi alabilirsiniz. Eğer müşteriyseniz kredinizi direkt olarak hesabınıza yatırmanızda mümkün.

Kartsız ATM Üzerinden Başvuru Yapılabilir Mi?

ATM üzerinden kartsız kredi başvurusu yapabilirsiniz. Birçok banka ATM’leri üzerinden kendi müşterileri harici diğer banka müşterileri içinde kartlı başvuru imkanı sunmaktadır. Kredi başvurusu yapmak isteyen kişiler herhangi bir banka kartını kullanarak kredi kullanmak istediği bankanın ATM’sinden başvuru yapabilir. Ayrıca eğer banka kartınız yoksa da birçok banka ATM’si üzerinden kimlik kartsız başvuru yapabilirsiniz. Bu işlem sırasında sizden kimlik numarası ve cep telefonu istenmektedir. Kimlik numarası kredi için uygunluk sorgulamasında kullanılacağından ve cep telefonu numarası da kredi sonucunuzu size bildirmek için kullanılacağından talep edilmektedir. Aşağıda ATM üzerinden kredi başvurusu yapabileceğiniz bankaları ve bu işlemler için izlemeniz gereken adımları görebilirsiniz.

  2019 Finansbank Gelir Belgesiz, Kefilsiz Kredi Başvurusu

Garanti ATM’den Kredi Başvurusu

Garanti ATM’lerinden kredi başvurusu yapmak için Garanti müşterisi olmanıza gerek yok. 3000’den fazla Paramatik ile hizmet veren Garanti’den kredi başvurusu yapmak isteyen Garanti müşterileri kartlarını takıp şifreyi girdikten sonra çıkan Bireysel İhtiyaç Kredisi kısmını kullanarak başvuru yapabilirler. Müşterisi olmayan kişiler ise ATM’den ilk olarak Giriş tuşuna basıp sonrasında Bireysel İhtiyaç Kredisi kısmına tıklayıp kimlik numarası ve telefon numarası girerek başvurularını yapabilirler.

Garanti ATM’leri üzerinden 60 aya kadar vadeyle kredi başvurusu yapabilirsiniz. Başvuru sonucunuz telefonunuza geldikten sonra 30 gün içinde dilediğiniz Garanti şubesine giderek kredinizi kullanabilirsiniz.

Akbank ATM Üzerinden Kredi Başvurusu

Akbank ATM’lerinden kredi kullanmak için kartlı veya kartsız başvuru seçeneklerini kullanabilirsiniz. Tüm banka kartlarıyla başvuru yapabildiğiniz ATM’lere kartınızı takıp şifrenizi girdikten sonra veya kart takmadan direkt girişe tıklayarak İhtiyaç Kredisi Başvurusu kısmından başvurunuzu yapabilirsiniz. İhtiyaç kredisi başvurusuna tıkladıktan sonra banka tarafından kimlik numarası ve cep telefonu bilgileri istenecektir. Bu bilgileri girerek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Akbank ATM’leri üzerinden 10.000 TL’ye kadar kredi başvurusu yapılabilir.

İş Bankası ATM ile Kredi Başvurusu

İş Bankası ATM üzerinden kredi başvurusu yapma için müşteri olmanıza veya kart kullanmanıza gerek yok. Direk ATM’ye gidip kartsız işlem menüsüne tıklayın. Sonrasında Kredi kısmından başvurunuzu tamamlayın. Başvurunuzu 4000’den fazla İş Bankası ATM’si üzerinden yapabilirsiniz. Sonucunuz aynı gün içerisinde size SMS ile iletilecektir. SMS ile gönderilen onay kodunuz ve kimlik belgeniz ile dilediğiniz şubeden kredinizi çekebilirsiniz.

  SMS Kredi Başvurusu

ING ATM’den Kredi Başvurusu

ATM üzerinden ING’de kredi başvurusu yapmak için ING Nakit Kart’ınız olmasına gerek yok. ING ATM’lerinden kredi başvurusu için izlemeniz gereken adımlar şu şekildedir:

  • Herhangi bir ING ATM’sine gidin.
  • Giriş tuşuna tıklayın.
  • C. Kimlik ve cep telefonu numaranızı girin.
  • Aylık net gelirinizi girin.
  • Onaylayın.

Başvuru sonucunuz SMS ile tarafınıza bildirilecektir.

TEB ATM’den Kredi Başvurusu

ATM üzerinden TEB’de kredi başvurusunu herkes yapabilir. 10.000 TL’ye kadar 3 ile 36 aya arasında değişen vade seçeneklerinden yararlanarak kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bunun için TEB ATM’lerinden kredi başvurusunu yapmanız sadece birkaç saniyenizi alacaktır. Kimlik numarası ve cep telefonu bilginizi isteyen banka kredi başvurunuzun sonucunu da kısa süre içinde SMS ile iletmektedir. Minimum 500 TL ve maksimum 10.000 TL kredi için TEB ATM’lerini kullanabilirsiniz.

Yapı Kredi ATM’den Kredi Başvurusu

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurunuzu Yapı Kredi ATM’leri ile kolayca yapabilirsiniz. 36 aya varan vade seçenekleri ile yapabildiğiniz başvurunuzun onayı SMS ile gönderilecektir. Gelen onay mesajı sonrası istenen belgeler ile şubeye giderek kredinizi kullanabilirsiniz.

Ziraat ATM’den Kredi Başvurusu

Ziraat bankamatik üzerinden kredi başvurusu için müşteri olmanız gerekmektedir. Müşteriler ATM’ye kartlarını taktıktan sonra başvurular kısmından kredi başvurusu kısmına gelerek başvurularını yapabilirler. Başvuru işleminin son adımında sizden krediniz ile ilgili ve kişisel bilgiler talep edilen formu doldurup onaylamanız gerekmektedir. İşlem sonrası onaylanıp onaylanmadığı size SMS yoluyla iletilecektir. Onaylanan kredinizi çekmek için Ziraat şubelerinden istediğinizi kullanabilirsiniz.

  İNG Bank Gelir Belgesiz Kredi Nasıl Alınır?

Vakıfbank ATM’den Kredi Başvurusu

Vakıfbank Dokunmatik ile kredi başvurunuzu ATM’lerden yapabilirsiniz. ATM üzerinden verilen krediler için Dokunmatik tabirini kullanan Vakıfbank ATM’lerinden 50.000 TL’ye kadar 36 aya varan vade seçenekleriyle kredi başvurusu yapabilirsiniz. ATM’den yaptığınız başvuru sonucu SMS ile size bildirilecektir. Gelen SMS, istenilen belgeler ile Vakıfbank şubelerine giderek kredinizi kullanabilirsiniz.

Denizbank ATM’den Kredi Başvurusu

Denizbank bankamatik üzerinden kredi başvurusu yapmak için kartlı veya kartsız işlem seçeneklerini kullanabilirsiniz. Banka müşterileri tarafından bu iki seçenek kullanılarak başvurular kısmından kredi başvurusu yapılabilir. 55.000 TL’ye varan ihtiyaç kredisi imkanlarından da ATM üzerinden başvuru yaparak yararlanabilirsiniz. Başvuru sonucuna göre gelen SMS ile dilediğiniz Denizbank şubesinden kredinizi kullanabilirsiniz.

Yukarıda ATM üzerinden kredi başvurusu yaptıran bankaları ve hangi şartlarda başvurular yapabildiğinizi kısaca anlattık. Bunlar dışında bankalarda da ATM üzerinden kredi başvurusu yapılabilmektedir. Ayrıca tüm yukarıda saydığımız bankaların internet şubesini kullanarak da kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

Finansbank Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu

Ziraat Bankası Kredi Başvurusu Gerekli Belgeler

Ziraat Bankası SMS İle Konut  Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kredi Uzmanımıza Soru Sormak için Tıklayın!

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (2 Kişi puan verdi)
Loading...

Yorum Yapabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir