Bireysel Finansman Kredisi Veren Bankalar

bireysel finansman kredisi

Bireysel finansman kredisi halk arasından borç kapatma kredisi olarak adlandırılmaktadır. Bireysel finansman kredisinde amaç kredi ve kredi kartı borçlarının tek bir yere toplamak ve ayrı ayrı bankalara, ayrı ayrı tarihlerde ödenen taksitlerden kurtulmaktır. Bireysel finansman kredisi veren bankalar ise taksitlerini düzenli ödeyen tüketicileri kendi bankalarının müşterisi yapmak için böyle bir kredi vermeyi tercih etmektedir. Bireysel finansman kredisi veren bankalar, genellikle ödemeleri düzenli, kredilerinde ya da kredi kartlarında gecikmesi olmayan müşterilere kredi vermeyi tercih etmektedir.

Bireysel finansman kredisi veren bankalardan kredi kullanmayı düşünüyorsanız, öncelikle hangi bankaya ne kadar kredi, ne kadar kredi kartı borcunuzun olduğunu bilmelisiniz. Sonrasında kredi ve kredi kartı borcunuzun olduğu bankalar ile tek tek görüşmeli, kredi ve kredi kartı borçlarınız için kapatma rakamlarını öğrenmelisiniz. Bu rakamlar elinizde olmadan yapacağınız borç kapatma kredisi başvurusu, sizin için büyük bir zarar olacaktır.

  Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

Bireysel Finansman Kredisi

Bireysel finansman kredisi veren bankalar ilk olarak borç kapatma kredisi başvurunuzu değerlendirecek, başvurunuzun onaylanması halinde borçlarınızı tek bankaya toplama işlemini gerçekleştirecektir. Bu işlemler sırası ile şu şekilde gerçekleşmektedir. Başvuru yaptığınız borç kapatma kredisi tutarı onaylandığında, diğer bankalardaki kredi ve kredi kartı hesaplarınıza onaylanan kredi tutarı içerisinden ödemeler gerçekleştirilecektir. Burada not olarak düşmek istediğim bir durum ile karşılaşabilirsiniz, banka bazı durumlarda borcun kapandığına dair müşteriden kapatma dekontu talep etmektedir. Böyle bir durumda çektiğiniz kredi içerisinden ödenen borcunuz için ilgili banka şubesini ziyaret edebilir, borç kapatma kredisi kullandığınızı, borcunuzu kapatmak istediğini söyleyebilirsiz.

Bireysel finansman kredisi kullanımında yapılan en büyük hata, kapatılan kredi kartlarının tekrar kullanılmasıdır. Yeni kullanılan borç kapatma kredisi ile kredi kartı borçlarınız ödenir, sonrasında bu kredi kartını kullanmaya devam eder ve yeniden borçlanırsınız. Böyle bir durumla karşı karşıya kalmamak için kullandığınız bireysel finansman kredisi sonrasında kredi kartlarınızı iptal edebilir ya da önlem amaçlı sadece 1 kredi kartı bulundurabilirsiniz.

  2019 Vakıf Katılım Bankası Çalışma Saatleri

Akbank Bireysel Finansman Kredisi

Akbank ipotekli ihtiyaç kredisi şartları, ihtiyaç kredisi şartları ile aynıdır. Borç kapatma kredinizi Akbank’tan kullanmaya karar verdiyseniz, öncelikle kredi notunuzu ve gelirinizi ölçümlemelisiniz. Eğer kredi notunuz düşük ise Akbank bireysel finansman kredisi başvurunuz olumlu sonuçlanacaktır. Aynı şekilde hane gelirinizin de çekeceğiniz kredinin taksitlerinden yüksek olması gerekmektedir. Akbank bireysel finansman kredisi başvurusu için üst limit 100.000 TL olarak belirlenmiştir. Ancak başvuru yapan tüketicinin profilinin iyi olması, gelirin yüksek olması ve ipotek verebilmesi halinde bu rakamın yükselebileceği de öngörülmektedir.

finansbank bireysel finansman kredisi

finansbank bireysel finansman kredisi

Finansbank Bireysel Finansman Kredisi

Finansbank bireysel finansman kredisi 48 aya varan taksit ile kullandırıma sunulmaktadır. Finansbank borç kapatma kredisi başvurusu yapmadan önce diğer bankalara olan kredi, ek hesap, kredi kartı borçlarınızı net olarak öğrenmelisiniz. Finansbank’a yaptığınız başvuruda onaylanan kredi tutarının diğer bankadaki kredinizinden az olması halinde borç kapatmanız yapılamayacaktır. Ayrıca Finansbank’ın borcunuzu kapatmanız için diğer bankadaki kredinize gönderdiği kredi tutarı için ilgili bankayı arayarak borcunuzu kapatmayı talep etmeniz gerekmektedir. Aksi halde para hesabınızda kalacak, kredi borcunuz kapanmayacaktır.

  2019 Finansbank Borç Kapatma Kredisi 48 Ay Vade

İş Bankası Bireysel Finansman Kredisi

İş Bankası borç kapatma kredisi başvuruları, İş Bankası şubelerinden yapılmalıdır. İnternet bankacılığı üzerinden borç kapatma kredisi başvurusu yapmak mümkün değildir. İş Bankası şubelerinden yapacağınız bireysel borç kapatma kredisi için de öncelikle diğer bankalara olan borçları bilmeli, sonrasında borçlarınızın tutarı üzerinden bir kredi başvurusu yapmalısınız.

Denizbank Bireysel Finansman Kredisi

Denizbank bireysel finansman kredisi vadesi de 48 ay ile sınırlıdır. Kredinizin onaylanması halinde 48 aya kadar vadelendirebileceğiniz Denizbank borç kapatma kredisi üst limiti 200.000 TL’dir.

denizbank bireysel finansman kredisi

denizbank bireysel finansman kredisi

Kredi Uzmanımıza Soru Sormak için Tıklayın!

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Kişi puan verdi)
Loading...

Yorum Yapabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir