Türkiye'nin Kredi Rehberi
Denizbank 3280 SMS Kredi
Yazar: - 03 Mayıs 2017
24
0

Denizbank 3280 SMS kredi başvurusu kredi başvurularına hızlı cevap almak, şubeye gitmeden kredi sonucunu öğrenmek isteyen müşteriler için oldukça ideal bir seçenek gibi görünüyor. Acil ihtiyaçların karşılanabilmesi ve şubedeki yoğunluğun azaltılması için Denizbank tarafından sunulan 3280 sms kredi hizmetinde 30.000 TL’ye kadar olan kredi ihtiyaçlarınıza yanıt alabilirsiniz. Denizbank sms kredi başvurusunda bulunmak için tek yapmanız gereken ise bir kısa mesaj göndermek. Cep telefonunuzun mesaj yazma kısmına giriş yaptıktan sonra büyük harflerle “KREDİM” yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra TC Kimlik numaranızı yazmanız ve 3280’e göndermeniz gerekmektedir.

Denizbank 3280 sms kredi servisine yapacağınız başvuru sonrasında kredi sonucunuz dakikalar içerisinde yine kısa mesaj olarak sizlere bildirilecektir. Denizbank’ın cebimde kredi olarak duyurduğu 3280 sms kredi hizmetinden Denizbank müşterisi olan kişilerin yanı sıra Denizbank müşterisi olmayanlar da yararlanabilmektedir.

X

Denizbank 3280 SMS Kredi Başvurusu

Denizbank 3280 SMS Kredi başvurusu sırasında dikkat etmeniz gereken ise işlemi kendi telefon numaranız üzerinden yapmanız gerektiğidir. Daha önce yine bu servise başvuru yapıp olumsuz sonuç alan bir telefon numarasından yeni başvuru yapmak çoğu zaman başvurunuzun olumsuz sonuçlanmasına neden olmaktadır. 3280 SMS kredi kampanyası sadece ihtiyaç kredilerini kapsamakta olup, kredi vadesi maksimum 48 aya kadar uzatılabilmektedir. Yine sms kredi sonucu olumlu olsa dahi asıl onay şube tarafından verilecek olup, şube tarafından evrak talep edilen durumlar da olabilmektedir.

Denizbank 3280 SMS kredi evraksız olarak kullanılmaktadır. Ancak bazı durumlarda şubeler tarafından evrak talep edilebilir.

Denizbank 3280 SMS Kredi Evrak Gerekli Mi?

denizbank 3280 sms kredi

denizbank 3280 sms kredi

Denizbank 3280 sms kredi başvurusu sırasında herhangi bir evrak talep etmemektedir. Ancak daha önce de belirttiğimiz gibi cep telefonunuza gelen onay mesajı sadece ön onay olarak değerlendirilmekte, asıl onay şube tarafından verilmektedir. Şube gerek gördüğü takdirde evrak ya da kefil isteyebilmektedir.

X

Çalışanlar için gerekli evraklar;

  • Kimlik belgesi,
  • Gelir belgesi (Maaş bordrosu ya da maaş yazısı)
  • SGK Hizmet Dökümü (E-Devlet üzerinden almanız gerekmektedir)

Emekliler için gerekli evraklar;

  • Kimlik belgesi,
  • Emeklilik belgesi (E-Devlet üzerinden temin etmeniz gerekmektedir)

İşyeri Sahipleri için gerekli evraklar;

  • Vergi Levhası,
  • İmza sirküsü,
  • Kimlik

Eğer sigortalı olarak çalışmıyorsanız ya da gelirinizi belgeleyemiyor iseniz, gelir belgesiz kredi veren bankalar yazımızı inceleyebilir, gelir belgesi olmadan, herhangi bir evrak gerekmeden kredinizi kullanabilirsiniz. Denizbank 3280 kredi başvurusu sonucunun olumlu olması halinde ise kredinizi istediğiniz Denizbank şubesinden kullanabilirsiniz. Şubeye gidiş esnasında yukarıda yer alan evrakların da yanınızda olması size avantaj sağlayacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ