Türkiye'nin Kredi Rehberi
Denizbank 50.000 TL Kredi
Yazar: - 06 Mart 2020
310
0

Denizbank daha çok çiftlere yönelik sunmuş olduğu kampanyalar ile dikkat çeken bir bankadır. Bu konuda yapmış oldukları çalışmalar ile dikkat çekiyor. Tabi bunun yanı sıra isteyen tüm müşterilerine belirli koşullar karşılığında kredi vermek için yer almaktadırlar. Denizbank 48 ay vadeli 50.000 TL kredi almak için yapılması gereken ilk iş başvuruyu gerçekleştirmek olacaktır. Bunu eğer internet hesabınız varsa internet bankacılığından isterseniz de şubeye kimliğiniz ile giderek başvurunuzu yapma şansı sizlere sunuluyor. Bu imkanı sunmak için yapmanız gereken işlemler çok basittir. Tabi banka aynı zamanda müşterilerinden belirli evraklarda istemektedir. Bunları da yazımızda sizler ile paylaşmaya çalışacağız.

Denizbank 48 Ay Vadeli 50.000 TL Kredi

Denizbank’tan çekeceğiniz 50 bin TL kredi için banka size diğerlerinden biraz daha yüksek faiz oranı sunarak yardımcı oluyor. Faiz oranı %1.84 ile ortalamanın çok üzerinde olması ile dikkat çekiyor. Eğer bu faizi kabul ederek yukarıda belirtmiş olduğumuz krediye başvuru yaparsanız aylık ödeme miktarınız 48 ay için 1.700 TL olacaktır. Dediğimiz gibi faiz oranının biraz yüksek olması durumun bu şekilde gerçeklemesine neden oluyor. Toplam ödeyeceğiniz tutar 81.843 TL olacaktır. Bu miktar krediniz üzerine 31.843 TL daha ödeme yapacağınız anlamına geliyor.

Ancak faiz hesaplamasında ödenecek faiz miktarı 26.328 TL olarak ortaya çıkacaktır. Bu miktarın üzerinde 5 bin TL’nin üzerinde bir ekleme yapıyor olması gerçekten ilginçtir. Bu faiz oranının daha da yükselmesi anlamına geliyor. Tabi dediğimiz gibi bu faiz dışarıdan gelen müşteriler içinde geçerli olabilir. Müşterileri için ve devamlı olanlar için bu faiz oranı biraz daha düşük olarak sunuluyor olabilir. Ne olursa olsun sektörde yer alan bu türden bir kredi imkanı sunan bankaların çok üzerinde olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca bu ihtiyaç kredisi için sunulan bedeldir. Maliyeti ile birlikte faiz oranı 2.16’ya kadar yükselebilir. Bu da ortalama üzerinden bir hizmet olmasına neden oluyor.

Denizbank İhtiyaç Kredisi İstenen Evraklar

Denizbank üzerinden kredi almak istediğiniz belirli bir oranın üzerinde faizi kabul etmiş olmanız gerektiğini belirttik. Bunu kabul ettikten sonra banka sizden bazı evraklar isteyecektir. Öncelikle gelir belgenizi isteyecektir. Eğer bir gelir belgesi sunamıyorsanız, bu durumda gelir belgesiz kredi veren bankalar ile görüşmeye başlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra kimlik fotokopiniz, yakın zamanda yatırılan bir fatura ve ikametgah ile sistemi tamamlamanız gerekiyor. Bu evrakları tamamlayarak kredinizi başvurmak için bankaya giderek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Eğer krediyi çekmeye uygunsanız sizlere kredi verilecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ