Türkiye'nin Kredi Rehberi
Denizbank Kefilsiz Kredi Başvurusu
Yazar: - 14 Mayıs 2018
4
0

Denizbank kefilsiz kredi başvurusu seçeneği özellikle diğer bankaların kefil istediği tüketiciler tarafından tercih edilmektedir. Denizbank daha fazla müşteri çekmek ve gelirini arttırmak için daha önce kendisinden kredi kullanmamış olanlara özel bir kredi uygulaması yapıyor. Bu uygulama sayesinde hem banka yeni müşteriler kazanmış olacak hem de ihtiyaç sahipleri işlerini halletmiş olacak. Kredinin en önemli detayı ise daha önce bankadan kredi kullanmamış olmanızdır. Eğer bu şekilde bir işlem yapmamışsanız bu size büyük bir artı olarak geri dönecektir. Bu unutulmaması gereken çok önemli bir detaydır. Diğer detayları ise yazımızın devamında sizlere aktarmaya çalışacağız.

Denizbank Kefilsiz Kredi Başvurusu

Birçok kişinin bankalar ile durumu çok da iyi olmayabiliyor. Bazıları ise ne kadar iyi olsa da çekmek istedikleri kredinin yüksek olması nedeniyle bankaların kefil istemesi ile yüz yüze kalabiliyor. Bu kredinin en büyük avantajı kefilsiz bir şekilde sunulmasıdır. Sadece kimliğini ile bankaya giderek ya da internet üzerinden başvurunuzu yaparak kredinizi kullanabilirsiniz.

X

Banka bu krediyi sunarken belirli standartlar içerisinde kalmaya özen göstermektedir. Öncelikle çekebileceğiniz maksimum limit 55 bin TL olarak belirlenmiştir. Bu limitin üzerinde kredi çekemezsiniz. Çekeceğiniz miktara ve vade seçeneğine göre faiz oranları %1,29 ile %1,43 arasında değişim gösterecektir. Bu da önemli bir detaydır. Kredinin en uzun vadesi ise 48 ay olarak belirlenmiştir. Rahat bir şekilde kredi ödemesi yapılabilmesi için bu vade yeterli olarak görülmüştür. Tabi isteyenlerin vadeleri 12 ile 24 ay tercih etme şansları bulunuyor. Faiz oranlarının bu türden bir kredi için çok da yüksek olmadığı aşikardır.

Denizbank kredi başvurularında belge istemiyor. Sadece kimlik bilgileriniz başvuru için yeterli oluyor. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra krediniz kısa sürede hesabınıza aktarılarak emrinize sunulacaktır. 3 bin TL kredi çekmek isteyen birisi için uygulanacak faiz oranı %1,29 olarak sunuluyor. Bu krediyi bir yıl içinde ödemek isterseniz aylık ödeyeceğiniz tutar 276 TL olarak ortaya çıkacaktır. Bu kredinin limitini yükselttikçe ödeyeceğiniz aylık miktarda otomatik olarak düşecektir. Ancak ödeyeceğiniz miktar toplamda daha yüksek olacaktır. Çünkü uygulanacak faiz oranı vade uzadıkça artış gösterecektir.

Krediye başvuru yapmak için bankanın internet sitesine giderek kredi başvuru ekranına ulaşmanız gerekiyor. Bu konuda zorlanacağınızı tahmin etmiyoruz. Bireysel krediler bölümüne tıkladığınızda hemen karşınıza gelecektir. Sizden istenen tüm bilgileri eksiksiz bir şekilde girerek sorunu rahatlıkla çözerek işleminizi tamamlayabilirsiniz. Bankanın gerekli bölümleri detaylı inceleme yaptıktan sonra size kredinizin onaylandığı ya da onaylanmadığı hakkında kısa bir sürede bilgi verecektir.

X
ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ