Türkiye'nin Kredi Rehberi
Denizbank Kredi Kartı Başvurusu
Yazar: - 17 Mayıs 2018
18
0

Denizbank kredi kartı başvurusu, Denizbank şubelerinden yapılabileceği gibi Denizbank açık deniz internet sitesi üzerinden, kısa mesaj ile ve internet bankacılığından yapılabilmektedir. Hizmetlerine her gün bir yenisini ekleyen bankanın müşterisi olmanız ya da olmamanız fark etmeden kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Bu başvurunun sağlanması için tabi bazı kurallara uymanız gerekiyor. Süreç öncesinde bankalar ile olan geçmişiniz nispeten düzgün olmalı ve bunu özetleyen kredi notunuzun yeterli olması gerekiyor. Günümüzde hiçbir banka kim olursa olsun eğer kredi notu yeterli değilse kredi kartı başvurularına onay vermiyor. Şimdi sizlere Denizbank kredi kartı başvurusu hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Başvurunun nasıl yapılacağı ve bu süreçte dikkat edilecek önemli detayları sizler ile paylaşmaya çalışacağız.

Denizbank Kredi Kartı Başvurusu

Denizbank kredi kartı başvurusu işleminizi herhangi bir şubeye gitmeden kolay bir şekilde internet üzerinden yapabilirsiniz. Bankanın web sitesine girip kartlar bölümünde Deniz bonus card başvurusu sekmesine tıklamanız yeterli olacaktır. Sizden başvuru için bazı bilgiler istenmektedir. O bilgileri doğru şekilde girmeye özen göstermeniz gerekiyor. Ardından bankanın yetkili elemanları sizler ile irtibata geçerek istediğiniz kart ile ilgili bazı sorular soracaklardır.

X

Kredi kartı başvuru ekranında dört farklı adımı geçmeniz istenen bir ekran gelecektir. İlk adımda TC kimlik numaranız, cep telefonu numaranız ve güvenlik kodunu girerek bunların hemen altında yer alan sekmeleri işaretlemeniz isteniyor. İkinci adımda sizden detaylı kimlik bilgiler istenecektir. Burayı da kontrollü bir şekilde doldurmaya dikkat etmelisiniz.

Son adımdan önce ise mesleğiniz ve aylık kazandığınız miktar sizden belirtmeniz istenecektir. Son olarak yani dördüncü adımda ise iletişim bilgilerinizi paylaşmanız istenecektir. Bunları girdikten sonra başvurunuzu tamamlamış olacaktır. Çok kısa bir süre sonra banka yetkilisi sizi arayacak ve başvurunuz hakkında bilgi verecektir.

Alacağınız kart ile hem ülke içerisinde hem ülke dışında 250 binin üzerinde noktada kullanma şansınız olacaktır. Ayrıca sayısız bonus seçeneği ve almış olduğunuz ürünlerde taksit imkanı sizlere verilecektir. Çok sayıda avantaj olan bu kartı almak için bankanın belirlemiş olduğu şartları tamamlamak gerekiyor. Özellikle bu kartı alanlara 200 TL’ye varan bonus verilmesi de büyük bir avantajdır. Başvurunuz onaylanırsa kartınız size kurye ile kapalı bir şekilde ulaştırılacaktır. Kuryeden kartı aldıktan sonra şifre işlemi için kartın üzerinde yazan gerekli numarayı aramanız yeterli olacaktır. Tüm bu işlemlerin amacı ise kartınızın güvende tutulmasını sağlamak ve kötü niyetli kişilerin eline geçerek limitiniz ile farklı işlemler yapılmasının önüne geçmekten başka bir şey değildir.

X

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ