Türkiye'nin Kredi Rehberi
Denizbank SMS Kredi Başvurusu
Yazar: - 09 Mayıs 2018
4
1

Denizbank sms kredi başvurusu genellikle şubeye gitmeye zamanı olmayan tüketiciler tarafından tercih edilmektedir. Sürekli kendisini geliştiren banka özellikle kredi talepleri konusunda çok farklı yöntemler kullanarak şubeye gidilmesine gerek kalmadan kredi başvurusuna imkan tanınıyor. Bu konuda kullandıkları yöntem ise SMS olarak karşımıza çıkıyor. Tek bir SMS atarak bankadan kredi başvurusu yapabilme hakkınız var. Denizbank SMS kredi başvurusu başarılı olmasını sağlamak tabi ki sizin elinizde ancak başvurunuzun onaylanıp onaylanmaması sizin elinde olan bir durum değildir.

Denizcilik faaliyetleri kapsamında 1938 yılında kurulan banka 1997 yılında özelleşmesi ile birlikte Zorlu Holding tarafından satın alınarak bankacılığa çevrilmiştir. Dünyanın en önemli bankacılık faaliyetlerinden birisine sahip olan SberBank tarafından satın alınarak 2012 yılında bünyesine katılmıştır. Bu bankanın bir anda ilerlemesine ve müşterilerine daha iyi bir şekilde hizmet vermeye başlamasına neden olmuştur. Özellikle reklam çalışmaları ve farklı kredi seçenekleri ile daha fazla müşteri kazanmaya başladılar. Bunu başarılı bir şekilde yapmalarına gelişen teknolojinin de büyük bir etkisi olmuştur. Bu etkinin günümüzde ki son uygulaması da SMS kredi başvuru yöntemidir.

X

Denizbank SMS Kredi Başvurusu

Bu krediyi sunan banka Cebim Kredi ile hayat Deniz’de güzel etiketini kullanıyor. Bu krediyi alabilmek için öncelikle doğru şekilde başvurunuzu yapmanız gerekiyor. Başvuru için yapmanız gereken ilk olarak KREDİM yazmalı ve yanına TC kimlik numaranızı ekleyerek 3280 numarasına kısa mesaj atmanız gerekiyor. Bankanın sizden tek istediği işlem budur. Tabi bu işlemin sadece başlangıç olduğunu ekleyelim. İşlemin başarılı bir şekilde devam etmesi bankaya kalıyor.

SMS’in bankaya ulaşmasının ardından kredinizin onaylanıp onaylanmaması gene SMS yöntemiyle size iletilecektir. Eğer kredi başvurunuz doğru şekilde işleme alınıp onaylanırsa herhangi bir şubeye gitmenize gerekiyor. Sizden herhangi bir evrak istemden internet bankacılığını kullanarak kredinizi hemen alabilirsiniz. Tabi internet bankacılığı hizmetinden yararlanamıyorsanız yapmanız gereken işlem kimliğinizi yanınıza alarak size en yakın bir Denizbank şubesine uğramak olacaktır. Bu şekilde almak istediğiniz kredide en üst limit 55 bin TL olarak belirlenmiştir. 48 Ay vadeye kadar kullanılabilen bu kredi miktarı için sizden bir keyif veya evrak istenmemektedir.

12 aya kadar olan vadeler için faiz oranı 1,74 olarak belirlenirken, 24, 36 ve 48 aya kadar olan vadeler içinse faiz oranı %1,84 olarak belirlenmiştir. Tabi bu faiz oranlarına ek olarak müşterilerinden kredi tahsis ücreti, sigorta ve veri dahil ücretler adı altında ek ücretler aldıklarını da ekleyelim.

X
ZİYARETÇİ YORUMLARI (Toplam 1 Yorum Var)
  1. Arif dedi ki:

    Merhaba kredi çekmek istiyorum ama çok sayıda kredi başvuru yaptığım için ret alıyorum

BİR YORUM YAZ