Türkiye'nin Kredi Rehberi
Evden Sigortasız Çalışanlara Kredi
Yazar: - 07 Haziran 2017
19
0

Evden sigortasız çalışanlara kredi veren bankalar, tüketicilerin ihtiyaçlarına yönelik kredi kampanyaları düzenlemektedir. Belirli bir limit dahilinde kullandırılan bu kampanyalı krediler için herhangi bir evrak talep edilmemektedir. Yine bu kredilerin limitleri bankanın belirlediği doğrultuda değişiklik göstermekte, kimi zaman tüketicinin ihtiyacını karşılamamaktadır. Ancak bu durumda farklı bir alternatif bulunmamaktadır. Yapacağınız detaylı bir araştırma ile hangi bankanın ne kadar kredi verdiğini rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

İhtiyacınız olan miktarda kredi çekebilmek için buradaki yazımızı inceleyebilirsiniz. Yapacağınız kredi başvurusu sırasında gerçek gelirinizi yazmak, sizlere büyük avantaj sağlayacaktır. Evden çalışan birinin aylık 15, 20 bin kazanması mantık olarak biraz zor görünüyor. Başvurunuzun değerlendirilmesi aşamasında sistem de bu detaya dikkat edecek ve kazanamayacağınızı düşündüğü bir rakam yazmanız halinde başvurunuzu olumsuz olarak değerlendirecektir.

X

Sigortasız olarak çalışanlara ya da hiç çalışmayanlara yönelik düzenlenen bu kredi kampanyaları dönem dönem yinelenmektedir. Bu nedenle bankaların kendi internet sitelerini takip etmek sizlere büyük avantaj sağlayacaktır. Bunun yanında eğer hangi bankadan kredi alacağınıza henüz karar vermediyseniz, İNG Bank gelir belgesiz kredi ya da Akbank gelir belgesiz kredi yazılarımızı inceleyerek başvurunuzu yapabilirsiniz.

sigortasizlara kredi

sigortasizlara kredi

Sigortasız Çalışanlar Nasıl Kredi Kullanabilir?

Son zamanlarda sıkça karşılaştığımız sorulardan biri de sigortasız çalışanların nasıl kredi kullanacağı oluyor. Herhangi bir iş yerine bağlı olarak çalışmayan, evden kendi işlerini yapan tüketicilerin imdadına yetişen bu krediler, bankacılık sisteminde ihtiyaç kredisi olarak geçmektedir. Herhangi bir evrak talep edilmediğinden başvurular internet ya da cep telefonu aracılığı ile gerçekleştirilmekte, kredinin onaylanması halinde onaylanan rakam tüketicinin aynı bankadaki bireysel hesabına aktarılmaktadır. Yani Akbank üzerinden bir başvuru yaptıysanız, onaylanan krediniz Akbank’ta bulunan hesabınıza aktarılacaktır.

X

Sigortasız olarak kredi çekmek isteyen tüketicilerin dikkat etmesi gereken en büyük unsur ise kredi faiz oranlarıdır. Gelir belgenizin ve sigortanızın olmaması, bankaların eline büyük bir koz sunmakta ve bu nedenle size özel olarak sağlanan kredilerin faiz oranları değişiklik göstermektedir. Normal şartlar altında 1.14 olan ihtiyaç kredisi, sigortasız birinin çekmesi halinde 1.19 olarak değerlendirilebilmektedir. Bu gibi durumlarda kredi faiz oranlarını önceden incelemek ve adımlarınızı ona göre atmak, büyük avantaj sağlayacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ