Türkiye'nin Kredi Rehberi
2019 Finansbank Borç Kapatma Kredisi 48 Ay Vade
Yazar: - 08 Mart 2019
68
1

Finansbank’tan 48 ay vadeli borç kapatma kredisi almak 2019 yılında birçok vatandaşımızın içinde bulunduğu kötü ekonomik durumunu düzeltmesinde önemli rol oynamaktadır. QNB Finansbank’ın tüm borçlu vatandaşlara sağladığı bu imkândan yararlanarak siz de borç kapatma kredisi çekerek birikmiş borçlarınızı kapatabilir ve rahat bir nefes alabilirsiniz. Bankacılık sektöründe ülkemizdeki en başarılı bankalar arasında yer alan QNB Finansbank, mevcut durumda banka müşterisi olsun ya da  olmasın bütün vatandaşlara sağladığı bireysel kredilerle milyonlarca kişi tarafından tercih edilmeye devam ediyor. Tüm nakit ihtiyaçlarınızda yararlanabileceğiniz bireysel krediler arasında son olarak borç kapatma kredisi hizmeti veren QNB Finansbank, 48 aya kadar uzanan vadelerle borcu birikmiş vatandaşlarımızın imdadına yetişiyor. Türkiye’deki milyonlarca borçlu vatandaşımız için kolaylık sağlanan bu hizmet hakkında detaylı bilgilere rehber niteliğindeki bu yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Borç Kapatma Kredisi Kimlere Verilir?

Borç kapatma kredisinden kimler yararlanabilir diye merak edenler için QNB Finansbank’ın borç kapatma kredisi ile ilgili bilgilere geçmeden önce bu soruyu yanıtlayalım. QNB Finansbank başta olmak üzere ülkemizde son dönemde bireysel bankacılık hizmetleri arasında yer alan borç kapatma kredisi 18 yaşını geçmiş, kadın ya da erkek fark etmeksizin bütün vatandaşlara verilmektedir. İhtiyaç kredisi altında verilen borç kapatma kredisi ile vatandaşlar birikmiş borçlarını tek seferde ödemek için bankaların verdiği bu hizmetten yararlanabilirler. Özellikle QNB Finansbank’ın vatandaşlara sunmuş olduğu 48 ay vadeli borç kapatmak kredisi ile birçok borçlu vatandaş bu kötü ekonomik durumun üstesinden kolaylıkla gelmektedir. Söz konusu kredi ile ilgili olan faiz oranları ve vadeler hakkında daha detaylı bilgileri yazımızın devamında bulabilirsiniz.

X

Borç Transferi Kredisi – Borç Kapatma Kredisi

Borç transferi kredisi diğer bir adıyla borç kapatma kredisi QNB Finansbank’ın bireysel krediler başlığı altında vatandaşlara sunduğu ve nakit ihtiyacına karşılık olarak verdiği bir tür kredi çeşididir. QNB Finansbank’tan alacağınız borç transferi kredisi desteği ile birikmiş olan tüm borçlarınızı tek bir çatı altında toplayabilirsiniz. Söz konusu borcunuzun geri ödemesini ile oldukça esnek şartlar ve uygun faiz oranlarıyla kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Ekonomik durumu kötü olan ve borçlarıyla boğuşan tüm vatandaşlara rahat bir nefes aldıracak olan çözüm QNB Finansbank’ın bireysel bankacılık hizmetleri arasında yer almaktadır. Birikmiş olan borcunuzu tek bir yerde toplamak ve uygun faizlerle taksit taksit ödeyerek borcunuzu kapatmak istiyorsanız QNB Finansbank’ın hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Söz konusu bankanın sunmuş olduğu hizmet ile alakalı olan faiz oranları ve vade seçenekleri ile ilgili detaylı bilgilere yazımızdan ulaşabilirsiniz.

4 Yıl Vadeli Borç Kapatma Kredisi QNB Finansbank

QNB Finansbank’ın 4 yıl vadeli borç kapatma kredisinden yararlanmak için bankanın borçlu vatandaşlardan talep ettiği bazı koşulları yerine getirmeniz gerekmektedir. Bu koşulları sağlayan borçlu vatandaşlar hem birikmiş borçlarını transfer ettirerek tek bir çatı altında toplamış hem de 48 ay vade avantajından yararlanarak uzun bir süre içerisinde düşük faiz oranları ile toplam borçlarından kurtulabilirler.

X

Siz de birikmiş borçlarınızla boğuşmaktan yorulup bir çıkış yolu arıyorsanız müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerle her zaman destekleyici finansmanlar sunan QNB Finansbank’ın borç kapatma kredisi hizmetinden yararlanabilirsiniz. Aldığınız kredi tutarını 48 aya varan vadelerle geri öderken bir yandan da tüm borçlarınızdan kurtulmanın rahatlığını yaşayabilirsiniz. QNB Finansbank’ın borç transferi kredisinde müşterilerden talep ettiği belgeler ve borçlu vatandaşların yerine getirmesi gereken koşulları sağlayarak hemen kredi başvuru işlemlerini sonuçlandırabilirsiniz.

Borç Transferi Kredisi Koşulları

Borç transferi kredisinde istenen şartlar nelerdir diye merak edenler için QNB Finansbank resmi internet sitesinde gerekli açıklamaları yapmıştır. Tüm borç kapatma kredisi almak isteyenleri yakından ilgilendiren borç transferi kredisi koşulları şunlardır:

 • Diğer bankalara olan borcunuzdan yalnızca ihtiyaç kredisi ve kredi kartı borçlarınızı QNB Finansbank borç transfer kredisi hizmetiyle bu bankaya aktarabilirsiniz.
 • Bu transfer gerçekleşirken diğer bankalara olan ihtiyaç kredisi borcunuzun tamamı QNB Finansbank’taki hesabınıza aktarılmış olur. Ancak kredi kartı borçlarınızın transferi gerçekleşirken sadece kısmi ödeme yapılmaktadır. Dolayısıyla borçlu vatandaşın şube ekranında görüntülediği tutarın altındaki miktarlar için transfer yapmak mümkün değildir.
 • Borç transferi sırasında diğer bankalara yapılacak EFT işlemleri, işlemin yapıldığı günden 1 sonraki gün karşı bankalara ulaşmaktadır.
 • Borç transferi ve QNB Finansbank borç kapatma kredisi kapsamında, borçlunun diğer bankalara olan kredi kartı borcu için ek bir işlem yapması beklenmemektedir. Fakat ihtiyaç kredisi borçları için yapılan aktarma işlemlerinde borçlu olan vatandaşın diğer banka ile iletişime geçerek gerekli bilgilendirmeleri yapması şart koşulmaktadır.
 • İlk maddede belirtildiği gibi müşterinin sadece kredi kartı borçları ve ihtiyaç kredisi borçları, QNB Finansbank’ın borç kapatma kredisi kapsamına girmektedir. Dolayısıyla borçlu müşterinin diğer bankalara olan konut kredisi ve ek hesap gibi borçları bu hizmet dâhilinde değildir.
 • Son olarak, müşterinin QNB Finansbank’ta olan mevcut borçları da borç kapatma kredisine dâhil edilmemektedir.

Borç Kapatma Kredisi Hesaplama

Borç kapatma kredisi nasıl hesaplanır diye merak edenler için QNB Finansbank resmi internet sitesi üzerinden “Kredi Hesaplama Aracı” hizmeti sunmaktadır. Borçlu olan vatandaş, bu araç sayesinde, borç kapatma kredisine başvurup kredi aldığı taktirde ne kadar faiz oranıyla kaç ay vadeli olarak geri ödeme yapacağını görüntüleyebilmektedir.

Kredi hesaplama aracının kullanımı oldukça kolaydır. Tek yapmanız gereken ihtiyacınız olan kredi türünü seçip yine ihtiyacınız olan kredi tutarını ilgili kutucuğa girmektedir. Bir de ödemeyi düşündüğünüz vade seçeneğini de yazdıktan sonra hesapla butonuna basarak sonuçları görüntüleyebilirsiniz.

Borç Kapatma Kredisi Başvuru

QNB Finansbak’ın borç kapatma kredisine başvuru yapmak da telefon bankacılığı kullanılarak oldukça kolay bir şekilde yerine getirilen bir işlemdir. Buna göre telefon bankacılığında kısa mesaj yöntemiyle ön başvurunuzu sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz. Bunun için cep telefonunuzun mesajlar bölümüne T.C kimlik numaranızı yazdıktan sonra 5030’a kısa mesaj göndermeniz yeterlidir. Öte yandan size en yakın QNB Finansbank şubesine uğrayarak da borç kapatma kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Borç Kapatma Kredisi

QNB Finansbank borç kapatma kredisi tüm vatandaşların yararlanabileceği bir bireysel bankacılık hizmetidir. Borç kapatma kredisi başvurusunun banka yetkilileri tarafından değerlendirilmeye alınması için gerekli evraklar arasında;

 • C kimlik belgesi
 • Adres kayıt sisteminde bulunan güncel ev adres bilgileri
 • Gelir belgesi durumu yer almaktadır.

QNB Finansbank Borç Transfer Kredisi 2019

QNB Finansbank’ın hizmeti borç transfer kredisi 2019 yılında da birçok borçlu vatandaşımızı kötü ekonomik durumundan çıkmasında önemli bir destekçi görevi görmüştür. Nitekim QNB Finansbank’ın borç kapatma kredisine hala yoğun bir talep olmaktadır.

QNB Finansbank Borç Kapatma Kredisi Faiz Oranları

Borç kapatma kredisi faiz oranlarını öğrenmek için QNB Finansbank’ın resmi internet sitesi üzerinde yer alan bilgilerden faydalanabilirsiniz. Burada yer alan önemli bilgiye göre QNB Finansbank’ın vermiş olduğu borç kapatma kredisinin faiz oranları, kredi başvurusunda bulunan müşterinin başvuru skoruna göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca 60 ay vadeye kadar uzanan borç kapatma kredisi faiz oranları %1,84 ile %2,60 arasında değişiklik göstermektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Toplam 1 Yorum Var)
 1. Fatih dedi ki:

  110000 TL çesıtlı bankalara kredi borcum bulunmaktadır. Tek banka ya ve dusuk taksitlerle odeme imkanım varmı. 60 ay vade oluyormu taksit tutarı ne olur. Ne yapmam gerek

BİR YORUM YAZ