Türkiye'nin Kredi Rehberi
Finansbank Gelir Belgesiz Kredi
Yazar: - 03 Mayıs 2018
7
0

Finansbank gelir belgesiz kredi kullanımına imkan tanıyan bankalardan sadece bir tanesidir. Günümüzde bankalar müşterilerine kredi verirken onlardan belirli şartları yerine getirmelerini talep ediyor. Bunların başında istenen belge ise gelir belgesidir. Bu belgenin istenmesinin temel nedeni alacakları krediyi doğru şekilde ödeyip ödeyemeyeceklerini öğrenmek olacaktır. Finansbank gelir belgesiz kredi fırsatı bu açıdan çok değerlidir. Bildiğiniz gibi banka çok yakında zamanda Katar bankası olan QNB tarafından satın alınarak yapısında önemli bir değişim yaşadı. Bu değişimle birlikte banka piyasa da daha öne çıkmak ve müşteri kazanmak için farklı kredi kampanyaları hazırlamaya başladı. Bunlardan birisi de gelir belgesi olmadan rahatlıkla kredi çekebilme imkanını sunmalarıdır.

Tabi bu şekilde krediyi çekebilmek için elinizi çabuk tutmanız gerektiğini de belirtelim. Bankanın sitesinde bu konuda çok da net bilgiler verilse de biz o bilgiler arasında boğulmanızı önlemek için kısa bir özeti sizler ile paylaşacağız. Bu sayede rahatlıkla istediğiniz miktarda krediyi çekmeyi başaracaktır. Krediyi 48 aya kadar ister online olarak isterseniz de cep şubesine girerek rahatlıkla yapabilirsiniz. Öncelikle bankanın sizden bu krediyi çekebilmeniz için sağlamanızı istediği koşullar hakkında bilgi verelim. Daha sonra kredi oranlarına ve çekebilecek maksimum miktara birlikte bakalım.

X

Finansbank Gelir Belgesiz Kredi

Öncelikle bankanın bir müşteri olmanız gerekiyor. Ardından İnternet üzerinden ve ya cep şubesi üzerinden başvurunuzu yerine getirmelisiniz. Kredi faiz oranı %1.31 olarak sunulsa da bunu sadece online kredi başvurusunu yapan kullanıcıların değerlendirme şansı var.

Gelir belgesiz kredi başvurusu ile çekebileceğiniz minimum kredi miktarı 1.000 TL maksimum kredi tutarı ise 35.000 TL olarak sınırlanmıştır. Kredi başvurunuzun onaylamasının ardından bunu kullanabilmeniz için 7 günlük bir süre siz verilecektir. Bu süre zarfında kullanılmayan krediler otomatik bir şekilde ortadan kalkacaktır. Banka bu kredi başvurusunu kendi içerisinde değerlendirme hakkına sahip olduğunu ve istemezse faiz oranını dahi piyasa da ki koşullara göre güncelleme hakkına sahip olduğunu bizlere aktarıyor. Bu bankanın müşterilerine sunduğu önemli kredi koşullarından bazılarıdır. Belgesiz bir kredi sunan banka açısından bu detayların çok da önemli olmadığını söylemek gerekiyor.

Gelir Belgesiz Kredi Faiz Oranı

Gelir belgesiz alabileceğiniz kredide maksimum miktar olarak 35 bin TL sınırı bulunuyor. Örneğin bu yukarıda belirttiğimiz şartlar altında 30 bin TL kredi başvurusunda yaptınız ödemenizi 36 veya 48 ay olarak yapmayı düşünüyorsunuz. 36 ay olarak sunulan 30 bin TL kredi miktarı için banka üç farklı faiz oranı sunuyor. Bu oranlar %1,34, %1,66 ve %1,81 olarak belirlenmiştir. Bu oranların farklı olmasında ki neden sizin kredi puanınız ile yakından ilgili olmasını gösterebiliriz. Gelir belgesiz kredi veren bir bankanın bu detayı göz ardı etmeyeceğini hiçbirimizin unutmaması gerekiyor. Tabi gerekli incelemeler yapıldıktan sonra buna karar verileceğini de unutmamak gerekiyor.

X

Gelir Belgesiz Finansbank Kredi Başvurusu

Öncelikle yukarı da belirttiğimiz gibi bir Finansbank müşterisi olmanız gerekiyor. Eğer bu bankaya ait olan internet şubesine giriş bilgilerine sahipseniz kampanya ekranına giderek rahatlıkla başvurunuzu yapabilirsiniz. Bunun için hemen başvur butonuna basmanız yeterli olacaktır. Cep telefonu uygulaması üzerinden de online kredi ihtiyaç butonuna basarak rahatlıkla kredi başvurunuzu yerine getirebilirsiniz. Kredi onaylanma süreci hakkında banka tarafından size bilgi verilecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ