Türkiye'nin Kredi Rehberi
Finansbank Kredi Başvurusu Sorgulama
Yazar: - 03 Mayıs 2018
7
0

Finansbank kredi başvurusu sorgulama işlemi yapmadan önce ilk olarak bankanın vermiş olduğu kredi hakkında ve başvurunuzu nasıl yapacağınız hakkında sizlere bilgi verelim. Finansbank yatırım ortaklığı almış oldu QNB ile birlikte bir anda ülkemizin en çok kredi veren bankalarından birisi haline geldi. Hem faiz oranları hem de gelir belgesi istenmeden kredi verilmesi ile birlikte çok değerli bir hale geldiler. Birçok ihtiyaç sahibi bu gibi detaylardan ötürü bankadan kredi kullanmayı tercih ediyor.

Finansbank Kredi Başvurusu Sorgulama

Finansbank kredi taleplerini internet bankacılığı, müşteri hizmetleri, SMS ve cep şube yöntemleri ile yapma şansınız var. Banka bu yöntemlerin tamamıyla kredi başvurularını toplamayı tercih ediyor. Çok iyi bir şekilde hazırlanan ekip sayesinde tüm başvurular kısa sürede ilgileniyor. Gerekli görülen müşterilere hızlı bir şekilde kredileri hakkında bilgi verilerek alması isteniyor. Kredinizi nasıl sorgulayacağınız işte bu noktada devreye giriyor. Genelde tüm başvurulara cevaplar SMS üzerinden verilse de gene de isteyen kullanıcılar farklı yöntemleri kullanarak sorgulama yapabilirler. Bu yöntemlerin neler olduğunu ve nasıl sorgulama yapabileceğinizi kısaca sizlere aktaralım.

X

İnternet Bankacılığından Başvuru Sorgulama

İnternet bankacılığı üzerinden sorgulama yapmak çok kolaydır. Ancak öncelikle bankaya ait internet bankacılığı hesabınızın olması gerekiyor. Banka müşterisi olarak gelir belgesiz kredi, ihtiyaç kredisi ya da konut kredisi başvurusu yapmışsanız internet bankacılığı hesabını almak çok kolay olacaktır. Ancak banka müşterisi değilseniz bu yöntem ile sorgulama yapmanız mümkün olmayacaktır. Hızlı ve olumlu bir yol olsa da herkese hitap etmediğini söylemek doğru olacaktır. İnternet bankacılığı hesabına girdikten sonra kredi bölümüne girerek başvuru yapmış olduğunuz kredinin onay alıp almadığına bakma şansınız var.

Çağrı Merkezinden Başvuru Sorgulama

En kolay kredi sorgulama yöntemlerinden birisi de çağrı merkezi yetkilisini arayarak yapacağınız sorgulama işlemidir. Bu konuda size banka 0 850 222 0 900 numarasından yardımcı olmaya çalışıyor. Bu numarayı arayarak sizde rahatlıkla yapmış olduğunuz kredi başvurunuzun sorgulamasını yapabilme hakkına sahipsiniz. Bankanın amacı müşterilerine ve müşteri adaylarına en kolay yöntemler ile hizmet vererek sorgulamalarını rahatlıkla yapabilme fırsatı vermektir. Bu sayede onay almış olan kredilerini rahatlıkla çekerek sorunsuz bir şekilde işlem yapabilme fırsatını kullanmalarını istiyorlar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ