Finansbank Kredi Kartı Başvurusu

finansbank 5030 sms kredi

Finansbank kredi kartı başvurusu internet sitesi, internet bankacılığı ve telefon bankacılığından yapılabilmektedir. Özellikle QNB’ye devri gerçekleştikten sonra hizmetlerine sürekli olarak yenilerini eklemekte ve müşterilerine en iyi şekilde hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Bu hizmetleri arasında sürekli olarak var olan seçenek ise kredi kartı hizmetidir. CardFinans adı ile sunulan kredi kartının yanında çok sayıda meslek grubu için özel olarak hazırlanmış kartlarda bulunmaktadır. Bu kartlar sırasıyla Xtra, Emekli, Xclusive, Doctors, Hemşire, Fix ve Go isimli kartlar bulunuyor. Bunların hepsi farklı özelliklere sahip olsalar da başvuru için yapılacak olan işlem hepsi için aynıdır. Şimdi sizlere kredi kartı başvurunuzu nasıl yapacağınızı kısaca anlatmaya çalışalım.

  Akbank Kredi Kartı Başvurusu

Finansbank Kredi Kartı Başvurusu

Finansbank internet sitesinde kredi kartları ekranına girdikten sonra bireysel kredi kartları seçeneği tıklamanız gerekiyor. Bu ekranda yukarıda saymış olduğumuz tüm kartların isimlerini göreceksiniz. Eğer kartın özellikleri hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız gerekli sekmeye tıklamanız gerekiyor. Burada almak istediğiniz kart ile ilgili sizlere detaylı bir şekilde bilgi verilecektir. Size uygun olan bireysel kredi kartınızı seçtikten sonra hemen alt taraf da yer alam hemen başvur sekmesine tıklamanız gerekiyor.

Hemen başvur sekmesine tıkladığınızda otomatik olarak Hızlı Kart Başvurusu ekranına geleceksiniz. Bu ekranda boşluklar görülecektir. Bu boşlukları gerektiği şekilde doldurmanız gerekiyor. Cep telefonu numaranız ve Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaranızı olması gerektiği şekilde yazmalısınız. Ardından kişisel veriler ile ilgili olan sekmeyi de tıkladıktan sonra hemen başvura basmanız gerekiyor. Kredi kartı başvurunuzu bu sayede hızlı bir şekilde gerçekleştirmiş olacaktır. Direkt başvurma sayfasına ulaşmak için sizinle paylaşacağımız linke tıklamanız yeterli olacaktır.

  İNG Bank Kredi Kartı Başvurusu

Kredi kartı başvurunuzu bu şekilde yapabileceğiniz gibi bir şubeye giderekte rahatlıkla yapabilirsiniz. İki türlü de başvurunuzun onaylanmasında herhangi bir fark olmayacaktır. İşlem hızlı bir şekilde tamamlanarak sonuçlanacak ve tarafınıza bilgi verilecektir. Başvuru işleminizin ardından sorgulama yapmak için ne yapmanız gerektiğine de birlikte bakalım.

  2019 Kredi Kartı Asgari Tutar Ödenmezse Ne Olur?

Bireysel Kredi Kartı Başvurusu Sorgulama

Kredi kartı başvurunuzu gerekli şekilde yaptıktan sonra belirli bir süre boyunca beklemeniz gerekecektir. Banka gerekli şartları taşıyıp taşımadığınız ile ilgili sizi sorgulayacaktır. Bu sürecin sonucunda kart tarafınıza ulaştırılacaktır. Sorgulama ekranına bakarak bu süreci de yakından takip edebilirsiniz. Bireysel kredi kartları ekranında herhangi bir kartın üzerine tıkladığınız açılan sayfanın alt tarafından hemen başvur sekmesinin yanında başvuru sorgulama ekranı görülecektir. Bu ekrana tıklayarak kartınızın son durumu ile ilgili rahatlıkla bilgi alabilirsiniz.

Kredi Uzmanımıza Soru Sormak için Tıklayın!

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Kişi puan verdi)
Loading...

Yorum Yapabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir