Türkiye'nin Kredi Rehberi
Finansbank 5030 SMS Kredi Başvurusu
Yazar: - 14 Mart 2018
7
0

Finansbank sms kredi ile hızlı bir şekilde kredi alabilirsiniz. Finansbank şimdiki ismi ile QNB Finansbank sms kredi başvurusu için yapmanız gereken sadece cep telefonunuzun mesaj yazma bölümüne giriş yapmak ve gerekli mesajı yazmaktır. Göndereceğiniz mesajın ardından kredi başvurunuzun sonucu kısa süre içerisinde cep telefonunuza gelecektir. QNB Finansbank sms kredi başvuru sonucu bir ön onay olup, asıl onay şube tarafından verilmektedir. Şubeye gittiğiniz de kredinizin asıl onayı verilmekte ya da kredinizin red olarak sonuçlandığı söylenmektedir.

Oldukça fazla tercih edilen kredi başvuru seçeneklerinden bir tanesi olan QNB Finansbank sms kredi aynı şekilde kredi kartı başvurularında da tercih edilmektedir. Uygun faiz oranları ile faydalanabileceğiniz sms kredi, bir ihtiyaç kredisi türüdür.

X

Finansbank 5030 SMS Kredi

Finansbank 5030 sms kredi vadesi 48 ay olarak belirlenmiştir. Bu vade atılan sms sonucunda belirlenmekte, değişiklik sadece şubelerden yapılmaktadır. Şimdi sürecin nasıl işleyeceğini ve nelerle karşılaşacağınızı açıklayalım. Cep telefonunuzdan göndereceğiniz kredi başvurusunun sonrasında kredi siciliniz uygun ise banka tarafından kredi başvurunuzun ön onay aldığı yönünde bir mesaj gönderilecektir. Gelen bu ön onay mesajının sonrasında size en yakın QNB Finansbank şubesine giderek Finansbank 5030 sms kredi başvurusu yaptığınızı, kredinizi kullanmak istediğinizi belirtmeniz gerekmektedir. Tabi ki yanınızda götürmeniz gereken bir kaç evrak bulunmaktadır.

Finansbank SMS Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Finansbank sms kredi başvurusu yapmak için öncelikle cep telefonunuzun mesaj yazma bölümüne girmeli, mesajın gönderileceği numarayı 5030 olarak ayarlamalısınız. Sonrasında ise cep telefonunuzun mesaj yazma bölümüne TC Kimlik numaranızı yazmalı ve göndermelisiniz. Bu sayede sms kredi ön başvurunuz yapılmış olacak, başvurunuzun sonucu sizlere mesaj olarak iletilecektir. Yapılan Finansbank sms kredi başvurusunda onaylanan kredi tutarı banka tarafından belirlenmektedir. Onaylanan tutarın ihtiyacınızın altında olması durumunda kullanıp kullanmamak sizin kararınıza kalmıştır. Eğer onaylanan tutar ihtiyacınızın üzerinde ise şubeye gittiğiniz de bu rakamı düşürmeniz mümkündür.

finansbank 5030 sms kredi

finansbank 5030 sms kredi

X

Finansbank SMS Kredi İstenilen Evraklar

QNB Finansbank sms kredi başvurunuzun ön onay alması gelinde sizlerden istenilen evraklar çalışma durumunuza göre değişiklik göstermektedir. Bu evraklara geçmeden önce eğer sigortanız bulunmuyor ise ya da Bağkurlu olarak çalışmıyorsanız (kendi adınıza bir iş yeriniz yoksa) kredinizin olumsuza döneceğini hatırlatmak isterim.

Sigortalı Çalışanlar İçin Gerekli Evraklar

Finansbank sms kredi başvurusunun olumlu olması halinde şube tarafından istenilen evraklar kimlik belgesi, ücret bordrosu ve sigorta hizmet dökümüdür. Bu evraklardan her hangi birinin eksik olması halinde ise kredi başvurunuz sonuçlanmayacak, eksik olan evrakın tamamlanması istenilecektir. O nedenle eğer evraklarınız eksik ise başvuru yapmadan önce iyi düşünmelilisiniz. SMSkredi.net olarak bizim tavsiyemiz, öncelikle kredi notunuzu ve sms kredi başvurusu için gerekli olan şartları taşıyıp taşımadığınızı kontrol etmeniz, sonrasında Finansbank sms kredi başvurunuzu yapmanızdır.

Bağkurlu Çalışanlar İçin Gerekli Evraklar

Bağkurlu çalışanlardan istenilen evraklar genellikle imza beyannamesi, vergi levhası ve kimlik belgesidir. Ancak bazı durumlarda ihtiyaç kredisi başvurularında gelir beyannamesi, bilanço gibi evraklar istenildiğini de hatırlatmakta fayda olacaktır.

Finansbank SMS Kredi Başvuru Şartları

Finansbank SMS kredisi başvuru şartları Bağkurlu ve sigortalı olarak çalışanlara göre değişiklik göstermektedir. Belirteceğimiz şartlardan her hangi birini taşımıyor olmanız halinde krediniz ön onay almış olsa da red olarak sonuçlanabileceğini hatırlatmak isterim.

Sigortalı Çalışanlar İçin Gerekli Şartlar

  • En az 6 aydır sigortalı olarak çalışıyor olmanız,
  • Son 6 ay içerisinde sigorta ödemelerinde boşluk ve iş değişikliği olmaması,
  • Kredi için gerekli evrakların tam olması,

Bağkurlu Çalışanlar İçin Gerekli Şartlar

  • Firmanın en az 6 aydır açık olması,
  • Firmanın zarar da olmaması,
  • İstenilen evrakların eksiksiz olması

Finansbank SMS Kredi Vade ve Tutarı

Finansbank sms kredi başvurularında vade banka tarafından 48 ay olarak belirlenmiştir. Yani kredinizi 48 aya kadar taksitlendirmeniz mümkündür. Yine sms kredi üst limiti 35.000 TL olarak belirlenmiştir. Eğer 35.000 TL’lik rakam ihtiyacınızın üzerindeyse Akbank SMS kredi başvurusu başlığımızı incelemenizi tavsiye ederiz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ