Türkiye'nin Kredi Rehberi
Garanti 48 Ay Vadeli 50.000 TL Kredi
Yazar: - 09 Mayıs 2018
4
0

Garanti bankası sektörde yer alan en güçlü bankalardan birisidir. Bunu yapmış oldukları reklamlar ve özel çalışmalar ile her seferinde müşterilerine göstermeye çalışıyorlar. Bu bankada rakiplerinin olduğu gibi öncelikle amaçları olan kredi vermeye yönelik çalışmalarına devam ediyorlar. Bu kredilerinden birisi de Garanti Bankası 48 ay vadeli 50.000 TL kredidir. Bunu çekebilmek için illa banka müşterisi olmanız gerek yok. Tabi bankanın müşterisi olmak sizlere önemli bir avantaj sağlama konusunda yardımcı olacaktır ancak müşteri olmasanız da başvurunuzu yaparak kredi kullanma hakkınız var. Çekeceğiniz kredinin detayları ve istenilen evraklar hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Garanti Bankası 48 ay Vadeli 50 bin TL Kredi Detayları

Garanti bankasından 50 bin TL krediyi 4 sene ödeyecek şekilde çekerseniz size uygulanacak olan faiz oranı %1,49 olarak sunulmaktadır. Bu oran diğer bankalar ile ortalama olarak yakın olduğunu gerekli araştırmayı yapan herkes rahatlıkla görebilir. Sunulan oran sizin için uygunsa aylık ödeme miktarınız 1.560 TL olacaktır. Her ay bu tutarı ödeyerek krediye sahip olabilirsiniz. Toplam ödeyeceğiniz tutar ise 74.907 TL olarak belirlenmiştir. Banka tabi bu tutarda belirli oranda sizden masraf kesintileri alacaktır.

X

Tahsis ücreti adı altında 262.5 TL alınacaktır. Bunun yanında kredinin sigortalanması için de 500 TL kesinti yapılacaktır. Yukarıda ki tutar sadece faiz olarak size yansıyan tutar değildir. Bu masraflarda toplam ödeme tutarının içerisine dahildir. Eğer bankanın müşterisiyseniz şubelere giderek veya garanti bankansın internet veya cep telefonu üzerinden kredinizi ödeme şansınız var. Bu sistemler üzerinden bireysel ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurarak işleminiz gerçekleştirebilirsiniz. Tabi banka sizden bunun için bazı evraklar isteyecektir ve gerekli belgeleri tamamlamanızı isteyecektir.

Kredi başvurunuz için sizden iki belge istenecektir. Bunlar nüfus cüzdanı ve gelir belgesidir. Bu belgeleri tamamlayarak başvurunuzu rahat bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Banka sizin ilk olarak kredi notunuza ve hem kendi bankası ile hem de diğer bankalar ile olan geçmişinize bakacaktır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sizlere farklı yöntemler kullanılarak başvurunuzun olumlu veya olumsuz şekilde sonuçlandığını ileten bilgilendirme mesajı atılacaktır. Ardından bankaya giderek gerekli evraklara imza attıktan sonra kredinizi rahatlıkla alabilirsiniz. İletişim konusunda çok farklı kanalları kullanan banka sayesinde başvurunuzu birçok farklı yöntemle yapma şansınız olduğunu unutmayın. Bu konuda diğer bankaların bir adım önünde olduklarını rahatlıkla belirtebiliriz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ