Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

maas bordrosuz kredi

Gelir belgesiz kredi veren bankalar, tüketicilerden kimlik dışında bir evrak talep etmemektedir. Genellikle çalıştığını kanıtlayamayan, sigortasız olarak çalışan kişilerin tercih ettiği gelir belgesiz kredi faiz oranı olarak diğer ihtiyaç kredilerinden yüksektir. Özellikle özel bankalar tarafından sunulan bu kredi türünden faydalanmak için başvuru yaptığınız banka ile çalışmanız sizlere bir avantaj sağlayacaktır. Aksi halde ilgili banka sizleri tanımadığı, daha önce bir çalışmanız olmadığı için başvurunuzun olumsuz sonuçlanma olasılığı ve evrak istenme olasılığı yüksektir.

Gelir belgesiz kredi kullanmak için yapılacak başvurular genellikle internetten, internet bankacılığından ya da ilgili banka mobil uygulamasından gerçekleştirilmektedir. Şubelere giderek yapacağınız kredi başvurularında sizlerden evrak talep edilecek, gelir belgesiz ve evraksız kredi kullanma olasılığınız ortadan kalkacaktır.

  2019 E-Haciz Kaydı Olanlar Kredi Çekebilir Mi?

Gelir Belgesiz Kredi

Gelir belgesiz kredi kullanmak istiyorsanız, kredi notunuzun biraz yüksek olması gerekmektedir. Öncelikle kredi notunuzu kontrol etmeli, eğer düşük ise kredi notunuzu yükseltmeyi hedeflemelisiniz. Online olarak başvuru yapacağınız gelir belgesiz kredi seçeneklerinin tamamı, sistem tarafından otomatik değerlendirmeye alınmakta, krediniz onaylanmakta ya da red edilmektedir. Durum böyle olunca sistem değerlendirmesinden geçebilmek için kredi notu ve ödemelerin düzenli bir şekilde yapılması gerekmektedir. Özellikle başvuru sayısı konusunda hassas olan bu sistem, başvuru sayınız 6’nın üzerinde ise kredinizi olumsuz sonuçlandırmaktadır.

  Kuyumcudan Kartla Altın Alırken Alınan 5 TL Yasal Mı?

Akbank Gelir Belgesiz Kredi

Akbank gelir belgesiz kredi, Akbank direkt üzerinden kullanılabilmektedir. Akbank ile çalışan tüketicilere sunulan gelir belgesiz kredi, onaylanması halinde Akbank hesabınıza yatırılmaktadır. Akbank gelir belgesiz kredi başvurusu için öncelikle kullandığınız mobil uygulama ya da internet bankacılığından hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir. Akbank direkt kredi üst limiti 30.000 TL’dir. Eğer ihtiyacınız olan tutar bu rakamın üzerinde ise farklı bir bankadan başvuru yapmanız ya da evraklarınızı sunabilmeniz gerekmektedir. Akbank gelir belgesiz kredi için her hangi bir evrak evrak gerekmemektedir.

  Finansbank Kredi Başvurusu Sorgulama

İNG Bank Gelir Belgesiz Kredi

İNG Bank gelir belgesiz kredi e-kredi olarak adlandırılmaktadır. Maaş bordrosu ve gelir belgesi sunamayan tüketicilerin en fazla tercih ettiği banka olan İNG Bank, kendisi ile çalışmayan tüketicileri de bu kredi seçeneğinden faydalandırmaktadır. İNG Bank E kredi başvurusu internet sitesi üzerinden online olarak yapılmakta, başvuru sonucu dakikalar içerisinde cep telefonunuza kısa mesaj olarak iletilmektedir. Ancak başvuru yapmadan önce İNG Bank Gelir Belgesiz Kredi başlıklı içeriğimize göz atmanızı tavsiye ederim.

Kredi Uzmanımıza Soru Sormak için Tıklayın!

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (3 Kişi puan verdi)
Loading...
One Response

Yorum Yapabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir