Türkiye'nin Kredi Rehberi
Halkbank SMS Atarak Kredi Başvurusu
Yazar: - 07 Nisan 2018
21
0

Halkbank SMS atarak kredi başvurusu olanaklarını sunan ilk bankalar arasında yer almaktadır. Bankalar gelişen teknolojik düzen alt yapısına tam olarak uyum sağlayarak müşteri kesimine çok daha iyi hizmet sunmayı amaçlamaktadır. SMS atarak kredi başvurusu yapmak için sadece bir dakikanızı rica ediyoruz. Sonrasında ön onay başvurusu tamamlanacak!

Kredi Başvurusu halkbank ile birlikte oldukça kolaydır. Halk ve memur kesimin tam olarak ayak sesi olan halkbank bir kredi başvurusundan dolayı oluşabilecek tüm sorunların önüne geçmektedir. SMS kredi veren bankalar arasında Halkbank başı çekmektedir. Halkbank kredi başvurusu cepten yapıldığında ekstra bir ücret talep edilmemektedir.

X

Bu başvuru sonrasında sadece operatör firmanızdan aldığınız iletişim hizmet paketinden 1 sms azaltılacaktır. Bu noktada tüm sorumluluk sizin anlaşmalarınıza bağlıdır.

Halkbank SMS Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Halkbank sms kredi için yapmanız gerekenler oldukça kolaydır. Halkbank sms bankacılığı bu noktada oldukça sade ve temel yetilere karşılık veren bir hizmet sunmaktadır. Dilerseniz alfı daha fazla uzatmadan bu başvurunun nasıl yapılacağına geçelim!

  • Telefonunuzun kısa mesaj uygulamasına girin.
  • İlk olarak aynen KREDI yazın ve bir karakter boşluk bırakın.
  • Sonrasında ise TC kimlik numaranızı eksiksiz ve boşluk olmadan tuşlayın sonuna bir karakter boşluk ekleyin.
  • Aylık gelirinizi yazın ve bir boşluk bırakın.
  • Talep ettiğiniz net kredi tutarını rakamla yazın.
  • Son olarak bu bilgilerin yer aldığı eksiksiz sms’i 3452’ye gönderin.

Halkbank SMS Kredi Başvurusu Yapıldıktan Sonra Ne Olur?

3452 sms kredi tam anlamıyla yapıldıktan hemen sonra tarafınıza bir bilgilendirme mesajı iletilecektir. Bu mesaj kapsamında ilgili başvuru metninin doğru olarak banka sistemine düşüp düşmediği bilgisi yer alarak mesajınızın doğruluğu size sunulacaktır. Halkbank sms kredi başvurusu yine banka yetkililerinin sizi aramasıyla sonuçlanır.

X

Eğer olumlu bir yanıt aldıysanız bu krediye sadece bir adım yaklaştığınız anlamına gelir. Çünkü halkbank diğer birçok banka gibi bu başvurularda sadece ön onay platformunda değerlendirme yapmaktadır. Ön onay sonrasında şubeye gelmeniz istenebilir.

Herhangi bir Halkbank şubesine gittikten sonra banka hakları doğrultusunda değerlendirmeyi başlatır ve netice itibariyle sms kredi başvurusu işleminiz bir hafta sonucunda bitecektir. Olumlu veya olumsuz bir sonuç ortaya çıkarılacak ve bu sonuç size iletilecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ