İNG Bank Gelir Belgesiz Kredi

ing bank gelir belgesiz kredi

İNG Bank gelir belgesiz kredi kampanyası ile en çok tercih edilen bankalar arasında yer almaktadır. Özellikle gelirlerini beyan edemeyen kişilerin ilk tercihi olan İNG Bank, gelir belgesiz kredilerde kredi notunu baz alarak hareket etmektedir. Özellikle kredi skoru yüksek olan kişilerin ilk tercihi olan İNG Bank’a kredi başvurusu için internet sitesini tercih edebilirsiniz. Bir çok farklı mağaza zinciri ile anlaşması da bulunan İNG Bank, bu mağazalar içerisinde de müşterilerine kredi sunmaya devam ediyor.

Gelir belgesiz kredi denildiğinde ilk akla gelen banka olma özelliğini de bünyesinde barındıran İNG Bank, özellikle mağaza zincirlerinde kullandırılan kredilerde gelir belgesi talep etmemektedir. Ancak bu mağazalarda kullanılan kredilerde dikkat etmeniz gereken nokta alacağınız ürünün banka aracılığı ile alınıyor olmasıdır. Yani sizlere nakit para sunulmamakta, bunun yerine istediğiniz ya da ihtiyacınız olan ürünü satın almanız sağlanmaktadır.

İNG Bank Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu

İNG Bank gelir belgesiz kredi imkanını kendi müşterilerine sunmaktadır. Bu nedenle eğer İNG Bank gelir belgesiz kredi kullanmak istiyorsanız ve hesabınız bulunmuyorsa öncelikle hesap açtırmanız gerekmektedir. İşlemlerinizi daha kolay takip ederek gerekli yönlendirmeleri hızlı bir şekilde yapabilmek için mutlaka hesap açılısı sırasında internet bankacılığı da talep etmelisiniz.

İNG Bank evraksız kredi kullanımı için yapacağınız başvurunun onaylanması gerekmektedir. Bu onayda kredi notunuzun durumuna bağlıdır. Yani kredi notunuz düşük ise maalesef bu kredi başvurunuz red olarak sonuçlanacaktır. Bu nedenle başvuru öncesinde kredi notunuzu öğrenmeli ve sonrasında başvuru adımına geçmelisiniz. İNG Bank gelir belgesiz kredi başvurusu için buradan bankanın kendi internet sitesine ulaşabilirsiniz.

ing bank kredi

ing bank kredi

İNG Bank Gelir Belgesiz E-Kredi Başvurusu

İNG Bank’ın müşterilerine sunduğu bir diğer kredi türü E-Kredi olarak bilinmektedir. Hafta sonu ve resmi tatillerde dahi kullanılabilen E-Kredi’nin en büyük avantajı, kredinin onaylandığı anda hesaba aktarılmasıdır. Bu sayede sizlerde acil ihtiyaçlarınız için anında e-kredi kullanma imkanına sahip oluyorsunuz. Her hangi bir evrak, gelir belgesi, kefil gerekmeksizin kullanıma sunulan E-Kredi’nin sunduğu avantajlarda müşterilere cazip gelmektedir.

Akbank Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu

Finansbank Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu

E-Kredinin Sunduğu Avantajlar

• Şubeye gitmek yok
• Sıra beklemek yok
• Müşteri olma şartı yok
• Hafta sonu tatili yok
• Kefil yok, belge yok

İNG Bank gelir belgesiz kredi limiti ise 30.000 TL olarak bilinmektedir. Eğer ihtiyaçlarınız bu rakamın üzerinde ise size en yakın İNG Bank şubesini ziyaret ederek gerekli evraklarla kredi başvurunuzu yapmanız gerekmektedir. Ayrıca İNG Bank 100.000 TL’ye kadar ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek için 48 ay vadeli yüksek tutarlı ihtiyaç kredisi paketini de geçtiğimiz günlerde internet sitesi üzerinden duyurmuştur.

Kredi Uzmanımıza Soru Sormak için Tıklayın!

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Kişi puan verdi)
Loading...

Yorum Yapabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir