İNG Bank Kredi Kartı Başvurusu

ing bank gelir belgesiz kredi

İNG Bank kredi kartı başvurusu kısa mesaj, internet bankacılığı, İNG Bank internet sitesi ve İNG Bank telefon bankacılığı üzerinden yapılabilmektedir. Günümüzde bankalar üzerinden işi olmayan neredeyse kimse yoktur. Kimilerine göre kullanıldığında çok iyi bir hizmet olan kredi kartı tercihi en önemli banka olanaklarından birisidir. Tabi saçma sapan harcamalar yapar ve gelirinizin çok üzerinde bir kart limitine sahip olursanız sonunuz kaçınılmaz bir şekilde iflas olacaktır. Öncelikle kredi kartını doğru şekilde kullanmayı öğrenmeli ardından doğru limit ile kredi kartı başvurunuzu yapmalısınız.

Kredi kartı alabileceğiniz bankalardan birisi önemli hizmetleri bulunuyor. ING Bank üzerinden kredi kartı alabilmek için şubeye gitmenize gerek yok.  Yapmanız gereken sitenin web sitesine girerek bonus kredi kartı başvuru ekranına gitmek gerekiyor. Buradan gerekli noktaları doldurmak dört adımda kartınıza ulaşabilirsiniz. Şimdi kredi karı başvurunuzu nasıl yapacağınıza bakalım.

  2019 Bankada Hesap Açmak Öğrenciye Kaç Liraya Mal Olur?

İNG Bank Kredi Kartı Başvurusu

İlk olarak dediğimiz gibi bankanın web sitesinde İNG Bank kredi kartı başvurusu ekranına gitmeniz gerekiyor. Buradan sizden ilk olarak başvuru bilgileri sorulacaktır. Burada kimlik numaranız, cep telefonu numaranız ve doğrulama kodu istenecek. Bunları doğru şekilde girdikten sonra ikinci adıma rahatlıkla geçebilirsiniz. Bunun için devam butonuna geçebileceksiniz.

  2019 Kredi Kartı Harcama İtirazı Kaç Günde Sonuçlanır?

İkinci adımda ürün detaylarını açıkça göreceksiniz. Buradan tercih edeceğiniz kredi kartının detayları sizden belirlemeniz istenecektir. Tabi sizin belirlemiş olduğunuz detayların onaylanacağının garantisi yok. Bu sizin kredi limitiniz ile alakalı bir durumdur. Puan sistemine geçildiği andan itibaren puanınızın derecesine göre bankalar size belirli bir kredi limiti açıyor. İhtiyaç kredisi ve kredi kartı limitleri bunları oluşturuyor. Yani siz ne kadar kredi kartı limiti isterseniz edin banka bunu güncelleyerek başvurunuzu o yönde sizin için güncelleyecektir.

Ardından sözleşme ekranı üçüncü adım olarak karşınıza gelecektir. Sanal olarak size imzalayacağınız yani onay vereceğiniz kısım gelecektir. Burada size sunulan hizmetler ve bunlar ile ilgili önemli detaylar paylaşacaktır. Alacağınız sorumluluk detayları da burada paylaşılmasının yanında şu ana kadar herhangi bir kullanıcının bu sözleşmeyi okuduğunu sanmıyoruz. Bunu da geçtikten sonra en son olarak ürün açılışı ekranı karşınıza gelecektir. Burada top bankaya atılmış oluyor. Banka vermiş olduğunuz ve belirttiğiniz tüm bilgileri sizler için inceleyecektir. Ve kredi kartı alıp almamaya uygun olduğunuza göre kartınız onay sürecine girecektir. Çok kısa bir zaman içerisinde sizlere olumlu veya olumsuz geri dönüş yapılacaktır. Bunun yanı sıra başvurunuzu bir şubeye giderek de yapabilme şansınız var.

Kredi Uzmanımıza Soru Sormak için Tıklayın!

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Kişi puan verdi)
Loading...

Yorum Yapabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir