2 ay önce
2 ay önce

İş Bankası 48 Ay Vadeli 50.000 (50 Bin) TL Kredi

İş bankası 48 ay vadeli 50 bin TL kredi veren bankalardan sadece bir tanesidir. Cumhuriyet kurulduktan sonra faaliyete geçene bankalardan birisi olması nedeniyle ülke tarihimiz için her zaman büyük bir öneme sahip bankalardan birisidir. 26 Ağustos 1924 yılından günümüzde giderek büyüyen banka farklı iştiraklerin desteklenmesi ile bu güne kadar gelmeyi başarmıştır. Bankanın ilk genel müdürlüğünün Celal Bayar yapmıştır. Neredeyse yüz yıldır ülkemizde ki ihtiyaç sahiplerine, yatırımcılara ve esnaflara finansman desteği sağlamaktadır.

Özellikle bireysel olarak vermiş oldukları kredileri son yıllarda giderek miktar olarak artmaktadır. İş bankası 48 ay vadeli 50 bin TL kredi alabilmek artık çok da zor değildir. Tabi bunun için belirlenmiş olan belirli miktarlar, faiz oranları, süreler ve alınabilecek miktarlar bulunmaktadır. Köklü bir banka olduğu bu konularda çok dikkatli hareket ederek müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamayı başarmaya çalışıyorlar. Bu miktar krediyi çekebilmek için tabi banka tarafından belirlenen şartları sağlamalı ve gerekli başvuruyu yapmanız gerekiyor. Öncelikle sizlere çekeceğiniz kredinin miktarına göre faiz oranı, maliyet oranı ve düzenli ödeme miktarınız hakkında bilgi verelim. Daha sonra başvurunuzu ve onay süreci hakkında açıklamalarda bulunalım.

İş Bankası 48 Ay Vadeli 50.000 TL Kredi

50 bin TL kredi çekmek için gittiğiniz banka da ilk merak edeceğiniz nokta kredi faiz oranı ve ödeme miktarınız olacaktır. Banka bu miktar kredi için faiz oranı %1,39 olarak belirlenmiştir. Bu miktarın yanına her yıl için %1,69 maliyet oranı eklenmektedir. Aylık taksit miktarı 1.522 TL olacaktır. 4 yıl yani 48 ay sonunda bankaya ödeyeceğiniz toplam miktar ise 73,303 TL olacaktır. Bu ihtiyaç kredisi için geçerli olan oranlardır. Farklı kredi çeşitleri için banka tarafından farklı oranlar sunulduğunu da belirtelim. Bu miktarların yanı sıra banka müşterilerinden krediyi çekmeleri halinde idari ve yasal masraflar adı altında 250 TL kesinti yapacaktır. Eğer kredinize sigorta yaptırmak isterseniz 35 yaş üzerinde olan bir müşteri için bu bedel 1.000 TL olacaktır. Toplamda bu miktar kredi için 1250 TL masraf olacaktır. Bunun eklenmesi ile birlikte faiz oranının biraz daha yüksek olacağını ekleyelim.

48 Ay Vadeli 50.000 TL Kredi Başvurusu İş Bankası

Yukarıda ki şartları kabul ederek kredi çekmek istediğinizde yapmanız gereken farklı işlemler ve seçenekler bulunmaktadır. İnternet sitesine giderek hemen başvurunuzu yapabilirsiniz. İş Cep veya İnternet şubesi üzerinden Anında Kredi sekmesine tıklayarak da başvurunuzu yapabilirisiniz. 48 Ay vadeli kredi veren bankalar arasında gelir belgesiz kredi kullandıran bankalarda bulunmaktadır.

En kolay başvurulardan birisi SMS ile başvurunuzu yapmak olacaktır. Bunun için NAKİT, TC KİMLİK NO, AYLIK GELİRİNİZ ve KREDİ TUTARI boşluk bırakılarak yazılarak 4402’ye mesaj atabilirsiniz. Bu işlemin bir benzerini de bankaya ait bankamatikler üzerinden de yapabilirsiniz. Banka müşterisi olmayanların başvurularını şubeye giderek veya 0 850 724 0 724 numarasını arayarak yapılmasını istemektedirler. Başvurunuzun yaptıktan sonra kısa süre cevabı cep numaranıza kısa sürede gelecektir. Bireysel başvurular için istenilen temel belgeler ise başvuru formu, gelir belgesi ve nüfus cüzdanının fotokopisi ve aslı istenecektir. İş Bankasından yukarı da ki miktarda krediyi çekmek için bunları yapmanız gerekiyor.

X

En Çok Okunanlar