Türkiye'nin Kredi Rehberi
Kampanyalı Kredi Veren Bankalar 2018
Yazar: - 27 Şubat 2018
9
0

Kampanyalı kredi veren bankalar 2018 senesi itibariyle çok daha büyük olanaklar sağlamaktadır. İhtiyaç kredisi kampanyaları 2018 yılında takip edilerek çok daha başarılı kredi süreçleri atlatılabilir. Kampanyalı kredi veren bankalar konusunu inceleyelim.

Günümüz hayatının incelikleri arasında kredi kullanmak bazen bizleri büyük yüklerden kurtarabilir.

Kampanyalı Kredi Veren Bankalar 

Kampanyalı krediler bankalar tarafından uygun faiz ve vade seçenekleriyle kullanıcılara sunulmaktadır. Bu krediler dönemler itibariyle sunulur. Bayram kredisi, yılbaşı kredisi, kurban kredisi ve daha birçok zaman dilimi aracılığıyla bankalar kampanyalı krediler sunarlar.

Kampanyalı Krediler

Kampanyalı kredi hesaplama işlemleri normal kredi tarifelerine göre daha az faizle oluşturulur. Hemen lafı uzatmadan güncel kredi olanakları sunan bankaların listesini inceleyelim. Güncel kredi kampanyaları burada sizleri bekliyor!

Ziraat Bankası Uygun İhtiyaç Kredisi

X

Kefilsiz Bordrosuz Kredi Veren Bankalar

İhtiyaç Kredisi Kampanyası Akbank

Akbank ihtiyaç kredisi hesaplama yapılırken kampanyaları dikkate alın. Güncel bir kredi kampanyası Akbank bünyesinde yer almaktadır.

Bu kredi kampanyası aracılığıyla %1,43 oranında faiz verilmektedir. Kredi bünyesinde 48 aya kadar vade sunulmaktadır. Bu faiz ve vade oranları 25-48 ay vadeli 50 bin TL ve üzeri kredi talepleri için geçerlidir. 3 ay ertelemeli kredi Akbank bünyesinde bulunmaktadır.

Vakıfbank Kış Kredisi Hesaplama

Vakıfbank faiz oranları düştü mü sorusuna bomba gibi bir yanıt vermek maksadıyla Kış Kredisi kampanyalarını başlattı. Bu kredi kapsamında oldukça büyük olanaklar bulunmakta.

Kredi miktarı arttıkça faiz de %1,36 veya %1,43 oranında değişiyor. Örneğin 100.000 TL kredi alacaksanız burada 48 ay vade için %1,43 faiz var. Eğer 10.000 TL kredi alacaksanız bu durumda kredi 48 ay vade için %1,36 faizle sunuluyor.

Aylık eşit taksitli, artan taksitli, azalan taksitli, son taksit balon ödemeli ve değişken taksitli ödeme seçenekleri bulunmaktadır.

5.000 TL Kredi 12 Ay İş Bankası

5 bin tl kredi çekmek istiyorum diyenler için 2018 yılında geçerli olan bu kampanya İş Bankası tarafından sunulmaktadır. Oldukça verimli ve ideal bir kredi kullanım sunacaktır. 28 Ocağa kadar vakti var olan bu krediye başvurmak için acele edin!

Faiz oranı %1,49 olan kredide 12 aylık bir vade olanağı sunuluyor. Bu kredi kampanyasında tahsis ve diğer bankacılık ücretleri sandığınızdan daha uygun. 25 liralik bir tahsis ücretine sahip olan kredi, aylık 486 liralık taksitle alıcıları kendisine çekiyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ