Kefilsiz Kredi Veren Bankalar

kefilsiz evraksiz kredi

Kefilsiz kredi veren bankalar genelikle çalışma durumunuza göre kredinizi onaylamakta ya da red etmektedir.Kefilsiz kredi vermek günümüzde en çok zor olan kredilerden birisidir. Bu tür krediyi alabilmek için sizlere fırsatı sunan belirli bankalar bulunuyor. Tabi buna rağmen dikkatli olmak ve istenilen belgeleri en azından sağlamak önemlidir. Bu tür bir kredi için belirli bir limitin üzerinde ki başvurular genelde kabul edilmiyor.

Hem kefil hem de gelir belgesiz olarak kredi verebilmek için bankanın sizden istediği en önemli şart kredi notunuzun gerekli yükseklikte olmasıdır. Başvurunuzu yaptıktan sonra ilk incelenecek olan kredi notunuz olacaktır. Bu konuda yapılan kanun değişikliği ile birlikte kullanıcılara okul yıllarında olduğu gibi birer karne verilmiş oluyor.

Kefilsiz Kredi Veren Bankalar

Bu durum her ay düzenli bir şekilde bankalar ile yapmış olduğunuz ilişkilere göre değişiklik gösteriyor. Bu konuda ilerleme tamamen kullanıcının eline bırakılmıştır. Kredi kartı ödemelerinizi tam yapmanız, kredi çektiğinizde ödemeleri aksatmamanız notunuzun yükselmesine yardımcı olan baş etmenlerdir. Bunların yanında mevduatınızda nakit bulunması da notunuzu etkilemektedir.

  KYK Kredisi Bursa Nasıl Çevrilir?

Notunuz ne kadar yüksek olursa bankanın size olan güveni o kadar iyi olacaktır. Güven iyi olsa da kefilsiz ve gelir belgesiz belirli bir limitin üzerinde kredi hiçbir banka tarafından kullanıcılara verilmemektedir. Ayrıca kredi notu yüksek olan kullanıcılara uygulanan faiz oranları da diğerlerinden daha düşük olacaktır. Kefilsiz kredi veren bankalar Akbank, TEB, Denizbank, İş Bankası, Finansbank, İNG Bank ve Odea Bank olarak sıralanabilir. Biz bu bankaların vermiş olduğu kefilsiz krediler hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Akbank Kefilsiz Kredi

Akbank bu şekilde kredi sunan bankalardan birisidir. Limit maksimum 10 bin TL olarak sınırlanabiliyor. Bu dediğimiz gibi kredi notunuz ile alakalı ve bankanın devamlı müşterisi olmanızla ilgili bir durumdur. Ayrıca başvurunuzu yaparken Akbank Direkt ve İnternet bankacılığı üzerinden başvurunuzu yapmanız gerekiyor. Şahsi olarak giderek başvurunuzu yaparsanız büyük ihtimal ile kredinizi çıkmayacaktır. Çünkü sizden bir kefil veya gelir belgesi talep edilebilir. O nedenle başvurunuzu yaparken dikkatli hareket etmeniz önemlidir.

TEB Kefilsiz Kredi

TEB’de ihtiyaç kredisi altında isteyen müşterilerine bunu karşılamak için belirli bir miktar dahilinde kredi sunmaktadır. Unutmamanız gereken bu tür kredileri çekerken ihtiyacınızın üzerinde kredi çekmemek olacaktır. 100 bin TL meblağ bir krediyi kefilsiz ya da gelir belgesiz olarak hiçbir banka kolay bir şekilde vermez ancak. Ancak Türkiye Ekonomi Bankası bu konuda sizlere 10 bin TL kefilsiz kredi çekme fırsatı sunmaktadır. Ayrıca banka faiz oranı bakımından da rakiplerine nazaran daha uygun oranlar sunmaktadır.

  Vakıfbank SMS Kredi Kartı Başvurusu

Denizbank Kefilsiz Kredi

Denizbank en yüksek limitle kefilsiz kredi sunan bankalar arasında ilk sırada yer alanlardan birisidir. Bu tür kredi için belirlenen üst limit 55 bin TL olarak belirlenmiştir. Tabi bu kredi de vade sayısı da önemlidir. En az 48 ay vadeli kredi çekmeniz gerektiğini unutmayın. Başvurunuzu bankanın internet sitesi üzerinde bulunan İhtiyaç Kredisi başvuru ekranına girerek yapma şansınız var. Bu sayede 48 ay vadeli kredi başvurunuzu rahatlıkla yapabilirsiniz. 10 bin TL bir krediyi 48 ay çekmeniz halinde uygulanacak faiz oranı %1.78 olarak belirlenmektedir. Bunun biraz yüksek olduğunu belirtmek gerekiyor.

İş Bankası Kefilsiz Kredi

İş bankası anında kredi adı altında ihtiyaç sahiplerine kefilsiz kredi imkanı sunmaktadır. Bu başvuru İşCep veya İnternet Bankacılığı üzerinden yapmanız gerekiyor. Maksimum limit 30 bin TL olarak belirlenmiştir. İnternet üzerinden kredilerim anında kredi başvurusu ekranına girerek rahatlıkla başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Aynı işlemi İşCep üzerinden de yapabilirsiniz. Başvuru işleminizi başarılı bir şekilde yaptıktan sonra kredinizin onaylanması halinde paranız mevduat hesabınıza kısa sürede aktarılacaktır. Uygulanacak faiz oranı ise %1,68 olarak belirlenmektedir.

  Banka İşsizlik Sigortası Şartları

Finansbank Kefilsiz Kredi

Finansbank özellikle QNB tarafından satın alınmasının ardından önemli bir adım atmaya başladı. Hizmetleri arasında kefilsiz kredi seçeneği de sundular. Ayrıca bu kredi için uygulanan faiz oranları da rakiplerinin çok önünde yer alıyorlar. Aylık faiz oranı %1.31 olarak belirlenmektedir. 48 aya kadar vadeli şekilde sunulan ihtiyaç kredisini şubeye gitmeden internet üzerinden veya cep şubelerde rahatlıkla başvuru yaparak alma hakkınız var. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra krediniz hesabınıza aktarılacaktır.

İNG Bank Kefilsiz Kredi

İNG bankasında kullanıcılarına kefilsiz kredi sunmaya çalışan bankalardan birisidir. Cep uygulaması veya internet bankacılığı üzerinden yapılan başvurularda gerekli incelemeler yapıldıktan sonra eğer uygun kredi imkanına sahipseniz krediniz sıra sürede onaylanarak hesabınıza yatırılacaktır. Faiz oranları bakımından ortalama bir fırsat sunduklarını da belirtelim.

Odea Bank Kefilsiz Kredi

Odea Bank sektöre yeni giren bankalardan birisidir. Bu banka güçlü rakipleri ile yarışa girebilmek için öncelikle bu tür fırsatları sunması gerekiyor. Bunu yapan bankadan kredinizi alabilmek için başvurularınızı diğerlerinde olduğu gibi cep uygulamasını indirerek veya internet bankacılığı hizmetini kullanarak yapmanız gerekiyor. Kredi notunuza bakıldıktan sonra size kredi verilip verilmeyeceği açıklanacaktır.

Kredi Uzmanımıza Soru Sormak için Tıklayın!

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Puan Veren Siz Olun)
Loading...
Etiketler:

Yorum Yapabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir