Türkiye'nin Kredi Rehberi
2019 Kredili Ek Hesap Veren Bankalar
Yazar: - 12 Mayıs 2019
154
0

Kredili ek hesabı 2019 yılında sağlayan bankalar arasında Türkiye’nin en önemli bankaları yer alıyor. Bazen insanların acil nakde ihtiyaçları olabilir. Bu gibi anlarda da neler yapılması gerektiği konusunda kafa karışıklığı olabilir. Acil nakit ihtiyaçlarının karşılanabilmesi için bankaların birçoğu kredili ek hesap veriyor. Bu hesaplar sayesinde istenildiği zaman nakit gereksinimi anında karşılanıyor geri ödemeler ise taksitle yapılabiliyor. Bankaların kredili ek hesap için sunduğu fırsatlar ise birbirlerinden farklıdır.

Garanti Avans Hesap Nasıl Oluyor?

Garanti Bankası avans hesap nedir sorusunun cevabı hesapta para yokken dahi avans çekebilmeyi olanaklı kılan bir ürün olmasıdır. Avans hesap vadesiz hesaba bağlı olan kredili mevduat hesabı olarak geçiyor. Garanti Bankası 15 bin TL’ye kadar nakit avans veriyor. Bu avansın geri ödemesi için de 12 aya kadar vade seçeneği bulunuyor. Garanti Bankası’nın kredili mevduat hesabından yararlanmak için hızlı bir şekilde başvuru gerçekleştirilebilir. Başvuru için banka şubesine gitmeye gerek yok. Garanti Bankası’nın internet sitesi üzerinden de kolay bir şekilde avans hesap açılabilir.

X

İş Bankası Ek Hesap

Ek hesap ürünü İş Bankası’nın müşterilerine sunduğu ayrıcalıklardan birisidir. Bu ürün sayesinde vadesiz hesapta para olmasa bile avans çekilebilir. İş Bankası’nın sağladığı fırsatlardan birisi de bu hesaptan avans çekilebilmesinin yanı sıra havale ve EFT gibi işlemlerin de yapılabilmesidir. Ayrıca hesaba ait otomatik ödeme varsa hesapta para olmasa bile bu otomatik ödemeler de gerçekleştirilebilir. İşCep ve internet şubelerinden yapılacak olan ek hesap başvurunun kabul edilmesi halinde hesap açılışı anında gerçekleştirilir. İş Bankası’nın ek hesap limiti ise 10 bin TL’dir. Bu hesap borcu daha sonrasında 30 ay taksit seçeneği ile geri ödenebilir.

Vakıfbank Taksitli Ek Hesap

Vakıfbank’ın taksitle sunduğu ek hesap farklı kanallar aracılığıyla kullanılabilir. Vakıfbank’tan ek hesap açan kişiler diledikleri zaman avans çekebilir ve 12 ay taksit ile bu borcu geri ödeyebilir. Ayrıca ek hesaptan yapılmış olan alışverişler de 12 ay taksitlendirilebiliyor. Vakıfbank ek hesabını kullanmak isteyen kişiler bankanın şubelerine gidebilir. Şubeye kadar gitmek istemeyen kişiler ise internet bankacılığı ya da mobil uygulamayı kullanabilir. Bunları tercih etmeyen kişiler ise çağrı merkezini arayabilir ya da Vakıfbank ATM’sinden nakit avansını alabilir.

Odeabank’ın Taksitli Ek Hesabı

Taksitli ek hesap Odeabank’tan müşterilerine sunuluyor. Odeabank’tan ek hesap kullanan kişiler 12 ay vade imkanıyla borçlarını geri ödeyebiliyor. Müşterilerine uygun ödeme seçenekleri sunan banka bundan dolayı da ülkenin önemli bankaları arasında yer alıyor. Odeabank taksitli ek hesap hesaplaması yapmak isteyen kişiler de bankanın internet sitesini ziyaret edebilir.

X

Qnb Finansbank Ek Hesap

QNB Finansbank taksitli ek hesap kullanımı minimum limiti 200 TL maksimum limiti ise 10 bin TL’dir. Banka vade seçeneğini ise 2 ay ile 24 ay arasında sunmaktadır. Ödeme bilgilerine ise internet şubesinden ya da çağrı merkezinden ulaşabilmek mümkün.

Ziraat Bankası Kredili Mevduat Hesabı

Kredili mevduat hesabı Ziraat Bankası ayrıcalıklarından bir tanesidir. 7 gün 24 saat boyunca ATM’lerden ya da Bankkart ile kredi kullanabilir. Ziraat Bankası’nın avantajlarından birisi ise sadece kredi kullanıldığı günler için faiz uygulamasıdır. Ziraat Bakası kredili ek hesap başvuru kanalları ise şunlardır:

  • Banka şubeleri,
  • İnternet sitesi,
  • Ziraat mobil,
  • İnternet şubesi,
  • ATM’ler,
  • Çağrı merkezi.

İng Bank Taksitli Destek Hesap

İng Bank’tan müşterilerine destek hesap adı altında kullanabilecekleri avans fırsatları sunuluyor. Bu destek hesaplar sayesinde limit tutarında günün her saatinde ATM’lerden para çekilebilir. Ayrıca fatura ya da kredi kartı ödemeleri de bu destek hesap aracılığıylayapılabilir. İNG Bank’ın taksitli destek hesabı internet şubesinden, ATM’lerden ya da şubelerden kullanılabilir. Ayrıca banka ödeme için de üç ayrı vade seçeneği sunuyor. İsteyen kişiler 3 aylık taksiti seçebilirken dileyenler ise 6 ya da 12 ay vade imkanından yararlanabilir.

Yapı Kredi Bankası Esnek Hesap

Yapı Kredi nakit ihtiyacına çözüm esnek hesap fırsatını müşterilerine veriyor. Bu esnek hesap sayesinden kişiler hesaplarında para kalmasa dahi direk olarak para çekebilir, fatura ödeyebilir, kredi kartı borcu kapatabilir ya da World Bank Kart ile alışveriş yapabilir. Bu hesap başvurusu bireysel internet şubesinden, ATM’lerden ya da şubelerden yapılabilir. Yapı Kredi esnek hesap başvurusu için gerekli olan belgeler ise şunlardır:

  • Nüfus cüzdanı fotokopisi,
  • Gelir belgesi,
  • Son 3 aya ait ödenmiş fatura.

Akbank’ın Artı Para Ürünü

Akbank artı para kredili bir mevduat hesabıdır. Bankanın sunduğu bu ürün ile acil nakit ihtiyacı olduğunda para çekme işlemi gerçekleştirilebilir. Para çekmek için ise şubelerin yanı sıra ATM’ler de kullanılabilir. Bankanın müşterilerine sunduğu belirli bir limit vardır. Bu limiti geçmemek kaydıyla istenilen anda para çekme işlemi yapılabilir. Doğrudan para çekilmese bile bu hesap sayesinde faturalar ödenebilir, kredi taksitleri yatırabilir ya da kredi kartı borcu kapatılabilir.

Şekerbank Kredili Mevduat Hesabı

Şekerbank‘ın taksitli kredili mevduat hesabı için başvurular şubelerden ya da çağrı merkezinden gerçekleştirilebilir. Şekerbank müşterilerine taksitleri ödeyecekleri günleri belirleme fırsatı da veriyor. Ayrıca banka taksit erteleme olanağını da sağlıyor. Şekerbank’ın sağladığı kredili ek hesap hakkında detaylı bilgi almak isteyen kişiler de çağrı merkeziyle iletişime geçebilir.

Kısa Mesaj Göndererek Kredi Alabileceğiniz Bankalar

Finansbank Kredi Başvurusu SMS İle 15.000 TL Kredi

Başvuru Sayısı Fazla Olanlara Kredi Çıkar Mı?

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ