2 ay önce
2 ay önce

2020 Masrafsız Kredi Nasıl Çekilir?

2020 Masrafsız Kredi Çekme Yöntemleri

Bankalar müşterilerine kredi verirken faiz oranlarının yanı sıra dosya masrafı, kredi tahsis ücreti gibi ekstra ücretler de talep etmektedir. Bu maliyetlerin artması ile birlikte toplam kredi borcunuz da artmaktadır. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu tarafından dosya masrafı kabul edilmese de bankalar bu masrafı talep etmektedir. Ancak Tüketici Hakem Heyeti’ne yapılacak olan başvurular ile bu bedeli geri almak mümkündür. Kredi tahsis ücreti ise pek çok banka tarafından talep edilmektedir. Masrafsız kredi çekme durumu mümkün mü, bu durumu sizler için araştırdık.

Bankaların dosya masrafı ve kredi tahsis ücreti dışında sizlerden sigorta tutarı vb. talep ettiğini bilmekteyiz. Ayrıca haberleşme ve istihbarat ücretleri gibi ekstra ücretler de talep etmektedir. Fakat bazı bankalar masrafsız kredi çekme sloganı ile daha az maliyetler ile kredi imkanı sağlamaktadır. İşte masrafsız kredi imkanı sunan bankalar…

Masrafsız Kredi Nasıl Çekebiliriz?

  • Ziraat Bankası Masrafsız Tüketici Kredisi

Kesintisiz bir şekilde kredi tutarını alabilmenize imkan tanıyan bu kredi çeşidinde banka kredi tahsis ücreti kabul etmektedir. Masrafsız kredi başvuruları banka şubeleri aracılığı ile yapılmaktadır. Komisyon tahsil edilmemekle birlikte bu tutarlar müşteriye net olarak ödenmektedir. Kredi başvurusu için bankalarda bulunan başvuru formlarını doldurmanız, bankaya gelir belgesi ibraz etmeniz gerekiyor.

  • Enpara.com İhtiyaç Kredisi

QNB Finansbank’ın dijital şubesi olan enpara.com da masrafsız ve düşük faizli ihtiyaç kredisi imkanı tanımaktadır. İnternet bankacılığı kanalı ile masrafsız kredinize başvuru yapabilirsiniz.

  • Vakıfbank Sarı Panjur Kredisi

Vakıfbank tarafından konut almak isteyen müşterilerine dosya masrafı ödemeden uygun faiz oranları ile bu kredi sunulmaktadır. Masrafsız kredi çekme durumu görüldüğü gibi yalnızca bireysel tüketici kredilerinde değil, konut kredilerinde de geçerli olmaktadır.

X
  • CEPTETEB İhtiyaç Kredisi

Türk Ekonomi Bankası dijital şubesi olan CEPTETEB ile dosya masrafı ödemeden kredi almanız mümkündür. Faiz noktasında da banka müşterilerine yardımcı olmaktadır. İnternet üzerinden hemen kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

Masrafsız kredi imkanından yararlanmak için banka şubelerine giderek detaylı bilgi alabilirsiniz. Yapacağınız başvurunun kabul edilmesi durumunda, krediniz hesabınıza gönderilecektir.

En Çok Okunanlar