Türkiye'nin Kredi Rehberi
2020 N Kolay Kredi Alma Şartları
Yazar: - 22 Aralık 2019
189
0

Kredi notu düşük veya sicili bozuk olan kişilerin kredi çekmeleri oldukça zordur. Artan ihtiyaçlar doğrultusunda krediye başvuran müşterilerin birçoğu, kredi notu düşük olduğundan bankalardan geri çevrilmektedir. N kolay kredi ise kredi notu düşüklüğüne aldırmadan, kredi başvurusunda bulunan müşterilerine 30.000 TL’ye kadar kredi vermektedir. Aktif Bank bünyesinde yer alan N kolay kredi ile kısa ve hızlı bir şekilde kredi çekerek acil nakit ihtiyacınızı karşılamanız mümkündür.

N kolay kredinin diğer bankalara göre birçok avantajı da bulunmaktadır. N kolay kredi ile kredi çekmek isteyen müşterilerin bankaya gitmelerine gerek yoktur. Oturdukları yerden N kolay kredi internet sitesine girerek kredi başvurusunda bulunmaları yeterli olacaktır. Öte yandan diğer bankaların uyguladığı kredi prosedürleri gibi imzalamaları gereken sayfalar olmadan, internet üzerinden sözleşmeye onay vererek anında kredi çekmeleri mümkün olacaktır.

N Kolay Kredi Alma Şartları Nelerdir?

Kredi notu düşün müşterilerin kredi ihtiyaçlarına olumlu cevap veren bankalar arasında yer alan Aktif Bank N Kolay Kredi ile kredi çekmek oldukça kolay diyebiliriz. Özellikle kredi notu düşük müşteriler bankaların kredi vermek için aradığı şartları yerine getiremediğinden kredi çekememektedir. N Kolay Kredinin kredi çekmek isteyen müşterilerde aramış olduğu şartlar ise şöyledir;

  • C vatandaşı olmak
  • 18 yaşından büyük olmak
  • Sicili temiz olmak

Yukarıda da belirtmiş olduğumuz üzere N Kolay Krediden kredi çekmek için herhangi bir kefile veya ipotek göstermeye ihtiyaç duymadan kolaylıkla başvurulabilmektedir. 18 yaşından büyük, geçmişte herhangi bir suç işlememiş ve sicil temiz olan her T.C vatandaşı N Kolay Krediden kolaylıkla kredi çekebilmektedir.

X

N Kolay Kredi’ye Nasıl Başvurulur?

N Kolay kredi alma şartları gibi, N Kolay kredi’ye başvurmak da oldukça basit diyebiliriz. Şayet daha öncesinde Aktif Bank müşterisi iseniz yapmanız gereken tek şey www.nkolaykredi.com’a  T.C kimlik no,cep telefon no ve e-posta adresinizi kullanarak girmek ve kredi çekme talebinde bulunmak olacaktır. Krediniz onaylandıktan sonra karşınıza çıkan kredinize ait form ve sözleşmeleri okuyarak onaylamak olacaktır. Daha öncesinde Passolig kartı bulunan ve ya bankacılık hizmetleri sözleşmesi imzalayan müşterilerin kredileri anında belirtmiş oldukları hesaba yatacaktır.

İlk kez N Kolay Kredi’den kredi çekecek olan müşteriler ise; 3050’ye kredi yazıp boşluk bırakıp T.C kimlik numaralarını girerek mesaj gönderebilir veya internet sitesi üzerinden de kredi başvurusunda bulunabilirler. Kredi başvurusu sonrasında yeni müşterilerin adreslerine N Kolay banka kartı ve bankacılık hizmetleri sözleşmesi gönderilmektedir. Sözleşmeyi imzalayan ve banka kartını teslim alan müşterilerin kredisi anında hesaplarına yatırılacaktır.

N Kolay Kredi güncel faiz oranı %1,89’dur. Fakat kredi notu yüksek olan müşterilerin N kolay Kredi’den kredi talebinde bulunması halinde faiz oranı %1,39 oranlarına düşmektedir. Dolayısıyla N Kolay kredi hem kredi notu yüksek hem de düşük müşterilere hızlı ve kolay kredi veren bankalar arasında yer almaktadır.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ