Türkiye'nin Kredi Rehberi
QNB Finansbank Taşıt Kredisi Başvurusu
Yazar: - 20 Mayıs 2018
6
0

QNB Finansbank yeni gelen sermaye ile birlikte farklı kredi türlerinde müşterilerine yardımcı olmak için çaba gösteriyor. Bu konuda farklı taşıt seçenekleri sünen bankadan bu krediyi almanız için başvurunuzu nasıl yapacağınız ve kredi detayları hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Bu konuda ki detaylı bilgiler sayesinde eğer hesabınıza uygun olursa bankaya giderek veya internet sitesi üzerinden taşıt kredisi başvurunuzu yapabilirsiniz.

QNB Finansbank Taşıt Kredisi Özellikleri

Öncelikle bu bankadan taşıt kredisi alanlara faiz oranı olarak %1.52’lik bir imkan sunuluyor. Tabi bu oranın 2 yıl vadeli olarak 0 Km araçlar için sunulduğunu ekleyelim. Vade uzarsa veya taşıt ikinci el olarak alınırsa bu oranında değişeceğini ekleyelim. Ayrıca hayat sigorta bedeli tutarı da yapılmak zorundadır. En az 30 bin TL’lik kredisi için ödenecek miktar 12 ay taksitli olması halinde 14.25 TL olarak belirlenmiştir. Bu sigorta da azami oran ise 0.95 olarak belirlenmiştir. Ayrıca banka taşıt kredisinde tahsis ücreti ve yıllık maliyet oranı da ekleyerek tahsil etmektedir. Bu bilgilere dikkat etmekte fayda görüyoruz.

0 Km bir araç almak isterseniz aynı zamanda 5 yaşına kadar olan araçlarda 48 aya bulunan vadeli seçenekler sunuluyor. Kredi sadece TL cinsinden çekilebilir. Kredi çekilirken araç da teminat olarak bankaya gösterilebilir. Ayrıca krediyi çekerken çıkacak olan maliyet hesaplarını da taksitler içerisinde ödeme şansınız bulunuyor. Bankadan 50 bin TL taşıt kredisi çekmek isterseniz ödeyeceğiniz toplam faiz miktarı ve aylık ödemeleriniz ise şu şekilde olacaktır.

Aylık taksit tutarınız 1.572,27 TL olacaktır. Ödeyeceğiniz faiz miktarı ise 21.223 TL olacaktır. Ödenecek toplam bedel ise 75.468 TL olacaktır. Aradaki farkın ise 4.244 TL’si vergilerden 250 TL de tahsis ücreti olarak sizlere sunulacaktır. Bu oranlar ve ödeme sürelerini kendinize göre bankanın internet sitesine giderek kredi hesap makinasını kullanarak kendiniz için hesaplama şansınız bulunuyor. Bu konuda çok kullanışlı bir sistemlerinin olduğunu ekleyelim.

QNB Finansbank Taşıt Kredisi Başvuru

Başvuru işleminizi farklı yöntemleri kullanarak yapabilirsiniz. İnternet sitesinde taşıt kredisi başvuru ekranında ki formu doldurmanız yeterli olacaktır. Bu sayede ödemelerinizi gerçekleştireceğiniz kredi için banka sizinle irtibata geçecektir. Form da doldurulacak olan boşluklar en doğru seçenekler ile sizlere sunulmaktadır. Ayrıca 0850 222 0 900 numarasını arayarak veya bankanın bir şubesine giderek de başvurunuzu rahatlıkla gerçekleştirme şansınız var. Size sunulacak kredi bilgilerini öğrenebilir ve bankanın sunduğu kredi için istenilen belgelerin neler olduğunu öğrenme şansınız vardır.

X
ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ