Türkiye'nin Kredi Rehberi
Sigortasız Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar
Yazar: - 10 Mayıs 2018
5
0

Sigortasız gelir belgesiz kredi veren bankalar günümüzde halen hizmet vermektedir. Kredi almakta zorlanıyorum diyen okurlarımız için detaylı bir kredi araştırması yaptık! Bu araştırma neticesinde en kolay kredi veren bankalar da diyebileceğimiz bir liste oluşturduk. Dilerseniz beraber inceleyelim!

Sigortasız kredi veren bankalar adı altında bir şeyler bulunuyor.Ancak bu tarz kolay kredi seçeneklerinden faydalanmak için ilk olarak ilgili bankada önceden beri kullandığınız bir hesabınızın bulunması şart. Aksi takdirde gelir belgesiz kredi hayaliniz suya düşebilir. Bankalar bu konuda gerçekten garip politikalara sahip!

X

EnPara Gelir Belgesiz Kredi

Enpara gelir belgesiz kredi veren bankaların arasında yer almaktadır. Sunduğu geniş ödeme olanakları ve uygun faiz oranlarıyla sigortasız olanlara bile kredi veren Enpara bankası ülkemiz bünyesinde yer alan bankaların en insaflısı olarak değerlendirilebilir.

Kredisi Gecikmede Olan Yeni Kredi Çekebilir Mi?

Ziraat Bankası Kredi Başvurusu SMS

X

Kredi 30.000 TL olmakla birlikte bu miktara karşın %1,15 oranında faiz uygulanmaktadır. Sigortasızlara kredi veren banka Enpara, ipotek veya kefil talebinde bulunabilir. Bu sayede banka kredi bedelini geri alacağına kendini inandıracaktır.

Denizbank Sigortasızlara Kredi 

Sigortası olmayana kredi veren bankalar arasında yer alan Denizbank temelde kredi seçenekleri arasında böylesi bir seçenek bulundurmamaktadır. Ancak mobil platform üzerinden yapılan başvurular sayesinde kredi onayı almak mümkündür. Bu kredi 55.000 TL civarına kadar çıkabilmektedir. Ekstra olarak kredi faizi %1,44 ve %1,84 arasında değişkenlik göstermektedir.

ING Bank Gelir Belgesiz Kredi

ING bank gelir belgesiz kredi veren bankalar arasında en gaddarı diyebiliriz. Açıkçası gelir belgesi neyse de sigortasız olmak ING bünyesinde bir sıfır mağlubiyete karşılık geliyor. Sigortasız iseniz ING bankasını zorlamaya gerek yok. Ancak çok kıymetli bir ipotek veya güçlü bir kefil sizi konudan kurtarabilir.

Buna ek olarak bankalar her sigortasız adama kredi vermez diye de bir şey yoktur. Aktif olarak kredi kartı kullanıyorsanız ve düzenli bir şekilde borç ödemesi yapıyorsanız inanın korkacak hiçbir şey yok. Banka kredi verirken sadece kredinin geri ödenip ödenmeyeceği konusuna odaklanmaktadır. Kısacası kendisini ve pazarladığı parasını güvence altına almaktadır. Bu güvence ortaya konduktan sonra kredi almanıza engel hiçbir faktör olmayacaktır. Kredi çekmek konusunda sitemizde ki diğer içeriklere bakabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ