SMS Kredi Başvurusu

sms kredi basvurusu

SMS kredi başvurusu ile istediğiniz krediye daha hızlı ve daha kolay şekilde ulaşabilirsiniz. Hemen hemen tüm bankaların müşterilerine sunduğu SMS kredi fırsatından, ilgili banka müşterisi olmasanız da yararlanmanız mümkündür. Her bankanın SMS kredi başvuru numarası farklı olmasına rağmen genellikle yüksek kredi notuna sahip başvurular olumlu yanıt alabilmektedir. Eğer kredi notunuz düşük ise çoğu zaman olumsuz yanıt alabilirsiniz. SMS ile kredi başvurusu yapmadan önce bankaların kredi limitlerini incelemeli, sonrasında size en uygun olan bankayı tercih etmelisiniz.

SMS kredi başvuruları çoğu banka tarafından evraksız yani gelir belgesiz kredi olarak kullandırılıyor olsa da bazı bankalar gelir belgesi talep etmektedir. Eğer gelir belgesi alamıyorsanız mutlaka gelir belgesi talep etmeyen bankalara başvuru yapmalısınız.

  Halkbank Kredi Başvurusu

SMS Kredi

Yine her bankanın SMS kredi limitleri ve değerlendirmeleri farklıdır. Örnek vermek gerekirse; Akbank SMS kredi 20.000 TL’ye kadar olan kredi taleplerini değerlendirirken, Finansbank SMS Kredi 15.000 TL’ye kadar olan kredi taleplerini değerlendirmektedir. Eğer talep ettiğiniz tutar daha yüksek ise bu durumda SMS ile kredi başvurusu yapmak yerine, size en yakın banka şubesine uğrayarak başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz.

SMS Kredi Başvurusu Kredi Notunu Etkiler Mi?

Her başvuru olduğu gibi SMS ile yapılan kredi başvuruları da kredi notunuzu olumsuz etkilemektedir. Bu nedenle başvuru yapmadan önce kredi notunuzu öğrenmeli ve kredi notunuzun 1200 puanın üzerinde olduğu durumlarda sms kredi başvurusu yapmalısınız. Eğer kredi notunuz 1200 puanın altında ise ilgili banka şubesine uğrayarak başvurunuzu evraklı bir şekilde gerçekleştirmek sizler için daha yararlı olacaktır. Kredi notu ile ilgili daha fazla bilgi almak için tıklayın.

  Ziraat Bankası Kredi Başvurusu SMS

Tüm Bankalara Başvuru Yapabilir Miyim?

SMS kredi başvurularında akıllara ilk gelen tüm bankalara aynı anda sms gönderip kredi başvurusu yapmak oluyor. Ancak bu durum sizin dezavantajınıza olarak sonuçlanmaktadır. Alacağınız 4 olumsuz mesajın ardından hem başvuru sayınız artacak hem de şubelerden de kredi almanız zorlaşacaktır. Bu nedenle az ve öz başvuru yapmaya çalışmalı, iyi bir araştırma yapmalı ve size en uygun olan sms kredi şartlarını tercih etmelisiniz.

Finansbank 5030 SMS Kredi Başvurusu

Finansbank 5030 sms kredi servisi ile kredi başvurunuza hızlı ve kesin sonuç alabilirsiniz. QNB Finansbank’ın sunduğu sms kredi hizmeti sayesinde onaylanan kredilerinizi en yakın Finansbank şubesinden kullanabilirsiniz. Finansbank 5030 SMS Kredi başvurusu ile ilgili daha detaylı bilgi almak, sms kredinin avantajları ve dezavantajlarını öğrenmek için tıklayın.

Akbank 4425 SMS Kredi Başvurusu

Akbank direkt kredi kampanyasının yanı sıra 4425 sms kredi servisiyle de müşterilerine hizmet sağlamaktadır. Akbank müşterisi olun ya da olmayın sms kredi kampanyasına başvuru yapabilir, kredi sonucunuzu dakikalar içerisinde öğrenebilirsiniz. Akbank 4425 sms kredi kampanyasının en büyük özelliği ise onaylanan kredinin evraksız olarak kullanılmasıdır. Akbank’ın sunduğu ihtiyaç kredilerinden biri olan 4425 sms kredi hakkında daha detaylı bilgi almak için tıklayınız.

  Denizbank 3280 SMS Kredi

Denizbank 3280 SMS Kredi Başvurusu

Denizbank 3280 sms kredi hizmeti ile evraksız ve belgesiz kredi kullanabilirsiniz. Denizbank sms kredinin sunduğu avantajlardan biri de kredi limitinin 30.000 TL’ye kadar olmasıdır. Denizbank’tan kullanacağınız sms kredinin vadesi ise 48 aya kadar uzatılabilmektedir. Bunun için tek yapmanız gereken kredinin kullanımı aşamasında vade seçeneğini uzatmak istediğinizi belirtmektir. Denizbank sms kredi ile ilgili daha detaylı bilgi almak için tıklayınız.

SMS kredi başvurularında sms ücreti müşteri tarafından karşılanmaktadır.

Kredi Uzmanımıza Soru Sormak için Tıklayın!

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (2 Kişi puan verdi)
Loading...
2 Comments

Yorum Yapabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir