Türkiye'nin Kredi Rehberi
Vakıfbank Hızlı Kredi Başvurusu
Yazar: - 28 Mart 2018
4
0

Vakıfbank hızlı kredi başvurusu yapmanın bir kaç alternatifi bulunmaktadır. Bu başvuru seçeneklerine geçmeden önce Vakıfbank ihtiyaç kredileri ile ilgili biraz bilgi vermek, kredi başvurusu yapmak isteyenlerle bir kaç detayı paylaşmak istiyorum. Vakıfbank hızlı kredi başvurusu sonucunda onaylanan krediler hesabınıza aktarılmaktır. Tabi ki öncelikle bir hesabınızın olması gerekmektedir. Eğer Vakıfbank ile şuana kadar çalışmamışsanız, hızlı kredi başvurunuzu internet üzerinden yapmanız gerekecektir.

Vakıfbank müşterisiyseniz ancak internet bankacılığı kullanmıyorsanız, bu durumda yapmanız gerekenleri de sizlerle paylaşacağım. Vakıfbank anında kredi olarak adlandırılan ihtiyaç kredisi, özellikle Vakıfbank müşterileri tarafından tercih edilmektedir. Vakıfbank hızlı kredi başvurusu sonucunda onaylanan kredinizi gece saat 02:50 ile 03:30 dışında kalan tüm saatlerde kullanabilirsiniz.

X

Vakıfbank Hızlı Kredi

Vakıfbank hızlı kredi başvurusu için internet bankacılığı kullanmanızın gerekliliğinden bahsetmiştik. Eğer Vakıfbank müşterisiyseniz ancak internet bankacılığı şifreniz yoksa, buradan gerekli adımları takip ederek Vakıfbank internet bankacılığı şifrenizi alabilirsiniz. Şifrenizi aldıktan sonra internet bankacılığına giriş yaparak Vakıfbank hızlı kredi başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Vakıfbank hızlı kredi başvurunuzu internet bankacılığının yanı sıra mobil bankacılık ile yapmanız da mümkündür.

vakifbank kredi basvurusu

vakifbank kredi basvurusu

*Vakıfbank’tan maaş almayan tüketiciler sadece Mobil Bankacılık üzerinden VakıfBank Anında Kredi kullanabileceklerdir.

Vakıfbank hızlı kredi başvurusunun ardından hesabınıza geçen kredi tutarını ATM ve şubelerden çekebilir, dilerseniz farklı bankadaki hesabınıza EFT olarak gönderebilirsiniz. Hızlı kredi taksit ödemeleri, erken kapatma, ara ödeme ve cayma işlemleri sadece Vakıfbank şubeleri aracılığı ile yapılmaktadır.

X

Vakıfbank Kredi Başvurusu Sorgulama

Vakıfbank hızlı kredi başvuru sonucu iki farklı adımdan öğrenilebilmektedir. Ben bu başvuru sorgulama aşamalarının tamamını sizlerle paylaşacağım. Sizin için en uygun olan başvuru sorgulama seçeneğini tercih edebilirsiniz. Tüm sorgulama işlemlerinde sonuç aynı şekilde olacak, herhangi bir değişiklik olmayacaktır.

Vakıfbank Kredi Sonucu Sorgulama Telefon

Vakıfbank kredi sonucunu telefon ile öğrenmek isterseniz, 0 850 222 0 724 numaralı Vakıfbank çağrı merkezini arayabilirsiniz. Aradığınızda siz cevap verecek olan Vakıfbank müşteri temsilcisine kredi başvurusu yaptığınızı, sonucunu öğrenmek istediğinizi belirtmeniz yeterlidir. Çalışan arkadaş hesabınızı ve Vakıfbank hızlı kredi başvurunuzu kontrol ederek sizlere kredi sonucunu bildirecektir.

Vakıfbank Kredi Sonucu Sorgulama SMS

Vakıfbank hızlı kredi başvuru sonucu sms ile öğrenmek için cep telefonunuzun mesaj yazma bölümüne giriş yaptıktan sonra büyük harfler ile ONAY yazıp ardından bir boşluk bırakarak Vakıfbank kredi başvuru numaranızı yazmanız ve 5724’e göndermeniz gereklidir. Gönderdiğiniz mesajın ardından kredi sonucunuz dakikalar içerisinde cep telefonunuza gönderilecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ