Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Vakıfbank ihtiyaç kredisi, özellikle maaşını Vakıfbank üzerinden alan emekliler ve maaş müşterileri tarafından tercih edilmektedir. İhtiyaç kredilerindeki vadenin uzaması ile birlikte Vakıfbank ihtiyaç kredisi vadesi de 48 ay olarak belirlenmiştir. Çekeceğiniz kredi tutarı ne kadar olursa olsun, geri ödemeniz maksimum 48 ay vade ile sınırlandırılacaktır. Tabii bu durum ihtiyaç kredisi ile sınırlıdır. Eğer taşıt kredisi ya da konut kredisi çekmek isterseniz, vadeler değişecektir. Vakıfbank’a yapacağınız ihtiyaç kredisi başvuruları kısa bir değerlendirmeye tutulacak, yapılacak değerlendirme sonrasında kredi sonucu sizlere bildirilecektir.

Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvurularında kredi notunun yanı sıra ödeme düzenine de dikkat eden bankalardan bir tanesidir. Yani kredi notunuz yüksek olsada eğer ödemeleriniz gününde yapılmıyor ise kredi başvurunuzun olumsuz sonuçlanma ihtimali yükselecektir. Yaptığınız faiz oranı araştırması sonucunda kredinizi Vakıfbank’tan kullanmaya karar verdiyseniz, karşınıza birden fazla başvuru seçeneği çıkacaktır.

  2019 Halkbank Kredi Kartı Borcu ve Kredi Yapılandırma

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi

Vakıfbank ihtiyaç kredisi, çoğu zaman teminatlı olarak kullandırıma sunulmaktadır. Eğer ipotek verebileceğiniz bir taşınmanız var ise bu durumda kredinizin onaylanması daha da kolaylaşacaktır. Yine Vakıfbank’ın sunduğu bir diğer avantaj, ihtiyaç kredisi için aracın rehin kabul edilmesidir. Yani kullanacağınız ihtiyaç kredisi için aracınızı ipotek gösterebilir, araç kasko değerinin %50’sine kadar kredi kullanabilirsiniz. Bunun için Vakıfbank’ın en büyük şartı ise aracın kaskosunun Vakıfbank tarafından yapılması gerekliliğidir.

Vakıfbank SMS Kredi

Vakıfbank sms kredi başvurusu, ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen tüketiciler tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. Cep telefonunuz üzerinden göndereceğiniz bir kısa mesaj ile Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvurunuzu tamamlamanız mümkündür. Cep telefonunuzun mesaj yazma kısmına giriş yaptıktan sonra TC Kimlik numaranızı yazmanız ve 5724 Vakıfbank kısa mesaj hattına göndermeniz, kredi başvurunuz için yeterli olacaktır. SMS kredi seçeneği Vakıfbank’ın yanı sıra diğer bankalar tarafından da sağlanmaktadır.

  Evden Sigortasız Çalışanlara Kredi

Vakıfbank İnternetten İhtiyaç Kredisi

Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvurusu online olarak Vakıfbank internet sitesi üzerinden de gerçekleştirilebilmektedir. Bu işlem için buradan bilgilerinizi girerek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Yapacağınız başvuru sırasında belirttiğiniz bilgilere ait evraklar, kredinizin onaylanması halinde talep edilecektir. Yani kredi başvurunuz sırasında aylık gelirinizi 5.000 TL olarak belirttiyseniz, kredinizin onaylanması halinde şubeye 5.000 TL’lik gelirinizi kanıtlayan bordro ya da maaş yazısı götürmelisiniz. Eğer gelir belgeniz bulunmuyor ise gelir belgesiz kredi veren bankalar içerisinden bir banka seçerek ihtiyaç kredisi başvurusu yapmalısınız.

  Vakıfbank Kredi Başvurusu

Vakıfbank Şubelerden İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Vakıfbank ihtiyaç kredisinin en büyük avantajlarından biri başvuru sayısı kriterinin kredi onayını çok fazla etkilememisidir. Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvurunuz sırasında evraklarınızın da yanınızda olması gerekmektedir. Aksi halde şube personeli kredi başvurunuzu işleme alamayacaktır. İstenilen bu evraklara buradan ulaşabilirsiniz. Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvurularında en önemli kriter başvuran kişinin sosyal güvencesinin bulunmasıdır. Eğer sigortalı olarak bir iş yerinde çalışıyorsanız, son 6 ay boyunca sigorta priminizin eksiksiz yatmış olması, Bağkurlu olarak çalışıyorsanız, iş yerinizin 1 yıldır faal durumda olması gerekmektedir.

Kredi Uzmanımıza Soru Sormak için Tıklayın!

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Kişi puan verdi)
Loading...

Yorum Yapabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir