Türkiye'nin Kredi Rehberi
Vakıfbank Kredi Başvurusu Sorgulama
Yazar: - 31 Mart 2018
182
0

Vakıfbank kredi başvurusu sorgulama, taşıt yada ihtiyaç kredisi başvurusu yapan tüketicilerin yaptığı sorgulama işlemidir. Vakıfbank şubelerinden, internet bankacılığından ya da sms ile kredi başvurusu yapan kişiler, bu kredi başvurularının sonuçlarını öğrenmek istemektedir. Durum böyle olunca Vakıfbank, kredi sonuçlarını öğrenmek isteyen başvuru sahipleri için farklı sorgulama alanlarını hizmete almıştır. Yapılan Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvuruları üç farklı şekilde sorgulanabilmektedir. Sizin için en uygun sorgulama yöntemini tercih ederek Vakıfbank kredi başvuru sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunan tüketicilerin kredi başvurularının sonuçlanması 24 saate yakın bir zaman almaktadır. Sürekli şubeye gidilerek kredi başvurusu hakkında bilgi almak başvuru sahibine ek zaman kaybı yaratacaktır. Müşterilerine bu şekilde bir zaman kaybı yaşatmak istemeyen Vakıfbank, telefon ile kredi başvurusu sorgulama, sms ile kredi başvurusu sorgulama ve internet bankacılığından kredi başvurusu sorgulama işlemlerini tüketicinin kullanımına sunmuştur.

Vakıfbank SMS ile Kredi Sorgulama

Vakıfbank ihtiyaç kredisine başvurdunuz ancak kredinizin sonucunu bilmiyor musunuz, o halde bir kısa mesaj göndererek kredinizin sonucunu öğrenebilirsiniz. Cep telefonunuzdan Vakıfbank kredi başvurusu sorgulama işlemi için öncelikle telefonunuzun mesaj yazma bölümüne giriş yapmanız ve büyük harfler ile “ONAY” yazmanız gerekmektedir. Sonrasında ise bir boşluk bırakarak başvuru numaranızı yazmalı ve 5724 Vakıfbank kısa mesaj servisine göndermelisiniz. Gönderdiğiniz bu mesajın sonrasında kredi başvurunuzun hangi aşamada olduğu ya da kredi başvurunuzun onaylanıp onaylanmadığı net olarak sizlere iletilecektir. Özellikle Vakıfbank Hızlı Kredi Başvurusu yapan tüketiciler tarafından tercih edilen Vakıfbank sms ile kredi sorgulama hem hızlı hem de kesin sonuç açısından oldukça güvenilirdir.

vakifbank-kredi-basvuru-sonucu-sorgulama

vakifbank-kredi-basvuru-sonucu-sorgulama

Vakıfbank Kredi Başvurusu Telefon ile Sorgulama

Vakıfbank kredi başvurusunda bulundunuz ancak bu kredi başvurunuzun sonucunu henüz öğrenemediyseniz, çağrı merkezi aradığınız bilgiyi sizlerle paylaşacaktır. Yapılan kredi başvurularının hangi aşamada olduğunu, onaylanıp onaylanmadığını ya da iptal edilip edilmediğini görebilen çağrı merkezi personelleri, hem kredi sonucunuz ile ilgili sizlere bilgi verecek hem de tüm sorularınızı yanıtlayacaktır. Vakıfbank kredi başvurusu sorgulama işlemini çağrı merkezi aracılığı ile gerçekleştirmek isterseniz, 0850 222 0724 numaralı Vakıfbank çağrı merkezini arayabilirsiniz. Çağrı merkezini aradığınız da TC Kimlik numaranızı ya da kredi başvuru numaranızı iletmeniz, kredi başvurusu sonucunuzu öğrenmek için yeterli olacaktır.

X

Vakıfbank Kredi Başvurusu Şubeden Sorgulama

Vakıfbank kredi başvurusu sorgulama işleminizi şubelerden gerçekleştirmek isterseniz, ilk olarak şube telefonunu arayabilirsiniz. Kredi başvurusunda bulunduğunuz Vakıfbank şubesini ya da farklı bir şubeyi aradığınızda telefona cevap veren Vakıfbank çalışanları, kredi başvurunuzun sonucu ile ilgili sizleri bilgilendirecektir. Eğer telefon ile şubeye ulaşamaz iseniz bu durumda sizlere en yakın Vakıfbank şubesini ziyaret edebilirsiniz. Şubeye uğradığınızda bireysel müşteri temsilcisine kredi başvurusu yaptığınızı ve başvurunuzun sonucunu öğrenmek istediğiniz söylemeniz yeterlidir. İlgili banka çalışanı kredi başvurunuzun hangi aşamada olduğunu ve son durumunu sizlere iletecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ