Türkiye'nin Kredi Rehberi
Vakıfbank SMS Kredi Kartı Başvurusu
Yazar: - 22 Mart 2018
15
0

Vakıfbank sms kredi kartı başvurusu hızlı kredi kartı başvurusu yapmak isteyen tüketiciler için büyük kolaylık sağlamaktadır. Cep telefonunuzdan göndereceğiniz bir kısa mesajın ardından kredi kartı başvurunuzun sonucu sizlere iletilecek, kredi kartınız onaylanması halinde özel kurye ile adresinize gönderilecektir. Vakıfbank sms ile kredi başvurusu için bilinmesi gereken en önemli nokta ise red olarak sonuçlanacak olan başvuruların bankacılık sistemine yansıması ve başvuru sayısı artışı nedeniyle olumsuzluk yaratmasıdır.

Vakıfbank kredi kartı için sms ile kredi kartı başvurusunun yanı sıra internetten ve şubelerden de başvuru yapabilirsiniz. Ancak bu kredi kartı başvuru seçenekleri arasında en hızlı olanı Vakıfbank sms ile kredi kartı başvurusu seçeneğidir.

X

Vakıfbank SMS Kredi Kartı

Vakıfbank sms ile kredi kartı başvurusu, tahmin ettiğiniz gibi cep telefonunuz üzerinden yapılmaktadır. Cep telefonunuzun mesaj bölümüne giriş yaptıktan sonra yeni mesaj yazma alanına geçiş yapmalı, sonrasında mesaj yazma alanına sıradı ile VB boşluk TC Kimlik Numaranızı (VB TCKİMLİKNO) biçiminde 5724’e göndermelisiniz. Göndereceğiniz mesaj sonrasında kredi kartı başvurunuzun onaylanıp onaylanmadığı yine mesaj olarak sizlere gönderilecektir. Hızlı bir değerlendirme sürecine tutulacak olan başvurunuz, 5 dakika gibi kısa bir süre içerisinde sonuçlanmış olacaktır.

Eğer bir Vakıfbank kredi kartına sahipseniz, eşinize dostunuza ek kart çıkartmak istiyorsanız, ek kart başvurunuzu da kısa mesaj olarak yapmanız mümkündür. Bu işlem için ise EKKART yazıp boşluk bırakıp ek kart vermek istediğiniz kişinin TC kimlik numarasını yazıp 5724’e göndermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede ek kart talebiniz Vakıfbank tarafından alınmış olacaktır.

Ek kredi kartı kullanımında bilmeniz gereken bir iki ayrıntı bulunmaktadır. Bunlardan ilki, ek kredi kartının borcundan asıl kredi kartının sahibi olacağı ve ek kart sahibinin borcunu ödememesi halinde, asıl kart sahibinin bu borcu ödemek zorunda kalacağıdır. Bu nedenle ek kredi kartı başvurusu yapmadan önce iyi düşünmelisiniz.

X

Vakıfbank SMS ile Kredi Kartı Şifresi Alma

Vakıfbank sms kredi kartı başvurusunun yanı sıra sms ile kredi kartı şifresi almaya da imkan sağlanaktadır. Eğer Vakıfbank kredi kartına sahipseniz ve şifrenizi almak istiyorsanız “KKSIFRE, kredi kartının son 6 hanesi, anne kızlık soyadının ilk ve son hanesi, kartın arka yüzündeki 3 haneli güvenlik kodunun ilk iki hanesi ve kartın vadesi (AAYY) aralarda bir boşluk bırakılarak” 5724’e mesaj olarak göndermelisiniz. Göndereceğiniz bu mesajın sonrasında yeni kredi kartı şifreniz sizlere iletilecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ