Türkiye'nin Kredi Rehberi
2019 Ziraat Bankası İcralık Olanlara Kredi Nasıl Alınır ?
Yazar: - 29 Eylül 2019
725
97
ziraat-bankası-tel

Ekonomik anlamda darda olan kişilerin en fazla başvurduğu yöntemlerden bir tanesi de bankalara başvurarak kredi alma durumudur. Yaşanan ekonomik krizler sonrasında pek çok kişi maddi anlamda zor durumda kalmış ve ciddi olarak zorlanmaya başlamıştır. Bu durum kişilerin bankalara olan yönlendirmesini de oldukça hızlandırmıştır. Bankalar üzerinden alınan ihtiyaç kredileri ile kişiler borçlarını ödemeye ve maddi olumsuzlukları bir nebzede olsun kırmaya çalışmaktadırlar.

Bankalardan Kredi Alma

Maddi anlamda zorlanan vatandaşların imdadına yetişen banka kredileri, kişileri bir nebze de olsun rahatlatmaktadır. Ayrıca alınan borçların ödendiği yerlerin güvenilir olması bireyleri bankalara borçlandırdıklarında dahi güvenilir hissettirir. Bunun en önemli sebebi alınan borçların yasal düzenlemelerle geri ödenmesi durumdur. Ayrıca bankalar, müşterilerinin ödeme koşullarını kolaylaştırmak için yapılandırma gibi avantajlarda sağlamaktadır. Bu sayede borçlarını kolaylıkla yapılandırabilen kişiler, ödeme esnasında da sorun yaşamazlar.

İcralık Durumda Olan Kişiler Neler Yapabilir?

Herhangi bir şekilde borcu bulunan ve aldıkları borcu ödeyemeyen kişiler avukata verilerek icralık durumuna düşmektedirler. Özellikle bankalardan kredi almak isteyen kişiler için oldukça büyük bir sorun oluşturan bu durum bazı bankalar tarafından kabul edilmeyen bir durumdur. Bunun en önemli sebebi bankaların size verdikleri para için teminat istiyor olmasıdır. Bir anlamda bankanın kendisini koruma politikası olarak görülen bu sistem her banka tarafından mecburi olarak uygulanan bir yöntemdir.

Bankalardan kredi almanın yanı sıra icralık durumda olan kişiler için güvenli ve yasal olmayan pek çok kanal mevcuttur. Ancak kişilerin alacakları riskleri ve yasal bir iş yapmadıklarını bu konuda bilmeleri gerekmektedir. Özellikle bu durumlardan en yaygın olanı senet imzalayarak nakit para bulma yöntemidir. Pek çok güvenli olmasa da bankalar yerine senet karşılığında para veren yerleri tercih etmektedir. Karşı tarafın spesifik isteklerine göre şekillenen ödeme koşulları kişileri oldukça zor durumlara düşürür.

İcralık Durumda Olan Kişiler Kredi Alabilir Mi?

Özellikle daha önce aldığı borçları ödeyemeyen kişilerin ve üstüne üstlük icralık olan kişilerin en fazla merak ettiği durum; icralık durumundayken kredi alma imkanının olup olmadığı durumudur. Günümüzde bilinçsiz yapılan pek çok kredi kartı harcamasından sonra oldukça zor durumda kalan vatandaşlar, aldıkları borçları ödeyemedikleri takdirde icralık olmaktadırlar. Bu yüzden pek çok bankadan kredi çekme yoluna giden kişiler, aldıkları borçlar da ödeyemeyip daha da zor duruma düşmektedirler. Bir anlamda kişileri iyice borç batağına sürükleyen bu durum zamanla önüne geçilemez bir hal alır. Ancak icralık durumda olmasına rağmen kişiler bazı bankalar üzerinden kredi alabilmektedirler.

İcralık Durumunda Kredi Veren Bankalar

Bir kişinin almış olduğu borçları ödeyememesi sonucunda icralık olması, kişilerin diğer yasal yollardan biri olan banka kredisi alması durumunu zorlaştıran temel faktörler olarak bilinmektedir. Ancak her banka olmadığı gibi bazı bankalar, ödeme koşullarını uygun hale getirerek icralık durumda olan vatandaşlara banka kredisi verebilmektedir. Gerekli bankalara yapılan başvurular sonrasında icralık durumu olan kişiler yaklaşık 100.000 TL’ye kadar bankalardan kredi alabilmektedirler.

Hangi Bankalar İcralık Durumunda Olan Kişilere Banka Kredisi Verir?

Bankalardan icralık durumları olduğu halde kredi çekmek isteyen vatandaşlar, bazı bankaların kredi kanallarını kullanarak icralık durumlarına rağmen kredi çekebilmektedirler. Özellikle maddi anlamda oldukça büyük sorun yaşayan ve icralık durumda olduğu için tüm kapılar yüzlerine kapanan kişiler, gerekli koşulları sağladığında bazı bankalardan belirli miktarlarda kredi alabilmektedir. İcralık durumunda olan kişilere banka kredisi hizmeti veren bankalar şunlardır;

 • Garanti Bankası,
 • Teb,
 • Ziraat Bankası,
 • Yapı Kredi’dir.

Yukarıda verilen bankalarla iletişime geçilerek mevcut durum hakkında bilgi verildiğinde uygun oranlarla ve ödeme koşulları ile belirli bir limite kadar kredi alabilmek mümkündür.

Garanti Bankası İcralık Durumunda Olanlara Kredi

Borçlarını ödeyemeyen vatandaşların icralık olmaları durumuna bakmaksızın Garanti Bankası, müşterilerine uygun koşullarda kredi imkânı sağlamaktadır. Özellikle kişilerin ihtiyaçları doğrultusunda alacağı bu krediler aynı zamanda belirli ödeme koşulları ve uygun faiz oranları ile verilir. İcralık durumunda olan kişiler öncelikli olarak bankanın şubelerine giderek mevcut durumları hakkında banka ile bir ön görüşme yapabilirler.

Garanti Bankası Müşteri Temsilcisi Kredi Sorgulama

Garanti Bankası müşteri temsilcisi kredi sorgulama işlemleri ya da ihtiyaç kredileri başvuru işlemleri hakkında daha detaylı bilgi almak isteyen kişilerin 444 0 333 numaralı telefon numarasını arayarak Müşteri Hizmetleri ile görüşmeleri gerekmektedir.

Ziraat Bankası İcralık Durumunda Olanlara Kredi

İcralık durumunda olan kişilerin imdadına yetişen Ziraat Bankası, müşterilerine uygun ödeme koşulları ve faiz avantajları ile kredi hizmetlerini sunar. Özellikle kredi almakta zorluk yaşayan kişilerin icralık durumlarını kolaylaştırıcı etkiye sahip kredilerini müşterilerinin hizmetine sunan Ziraat Bankası, vadelendirme seçeneklerini de kişilerin inisiyatiflerine bırakmıştır. Özellikle SSK’lı olan fakat icra durumunda bulunan kişilere kolay kredi çekme avantajları Ziraat Bankası tarafından sunulmaktadır.

Ziraat Bankası Müşteri Temsilcisi Kredi Sorgulama

Kredi sorgulaması yapmak ya da kredi başvuruları hakkında daha detaylı bilgi almak için Ziraat Bankası şubelerine gidebilir ya da 0850 220 00 00 numaralı müşteri temsilcisini arayabilirsiniz. Ayrıca müşteri temsilcilikleri üzerinden icralık durumuna ait tüm merak ettiklerinizi rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Özellikle icralık durumda olan kişilerle klima şartnamesi ile bankalardan kredi alamayan vatandaşlar oldukça büyük bir rahatlığa ererek, kredilerini kolay ödeme koşulları ve uygun faiz oranları ile Ziraat Bankasında çekebilmektedirler.

Borç Kapatma Kredisi

Ziraat Bankası Kredi Başvurusu

Ziraat Bankası Kredi Başvurusu SMSAlt

İlgili Konular

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Toplam 97 Yorum Var)
 1. bülent toper dedi ki:

  ben icralık oldum borc kapatma kırıdısı cekebilirmyım

  1. Bülent toper dedi ki:

   Ben icralik oldum borc kapatma kiridisi cekebilirmyim

 2. Erkan Akkus dedi ki:

  Borç kapatma kredisi için ilgili bankaya başvuru yapmanız gerekir. Bu süreçte sadece yüksek faiz oranlı yaptırımlara dikkat etmenizi öneriyoruz.

  1. İbrahim dedi ki:

   Erkan abi bende kredi kullandım kışın işsiz kaldım odeyemedim icralık oldum ve şuan sigortsli çalışıyom maaştan 4/1 kesiyorlar ziraata varsan kredi verirlermi

 3. ilyas kalkan dedi ki:

  acilen 25 bin liraya ihtiyacım var

  1. Erkan Akkus dedi ki:

   Merhabalar İlyas Bey,
   Kredi çekmek için en doğru yerin “bankalar” olduğunu bir kez daha hatırlatmak isteriz. Sitemiz bünyesinde yer alan kredi teklif ve önerilerini dikkate alarak ilgili bankaya gidebilirsiniz. Bu sayede resmi süreçlerin hakim olduğu bir krediye sahip olursunuz

   1. İlyas kaya dedi ki:

    5 aydır kartım gecikmede finansbank başka bankalardan kredi çekebilirmiyim

  2. Zarife dedi ki:

   Garanti ve Finansbank yapılandırılmış toplam 25.000 kredi borcum var ve ödemede Son zamanlarda sıkıntı çektim tek bankada toplamak istiyorum bu borçları bana nasıl yardımcı olursunuz öneriniz ne olabilir acaba

   1. Akckak dedi ki:

    İcralıkken kredi veren hanhi bankalar

  3. gülay dedi ki:

   deniz bankasından maaş aliyorum kredi borcumu öduyemedim avukatlık oldum kredi çekmek istiyorum maaşımıza ziraat bankasına aldırmak istiyorum ne yapabilirim

 4. ilyas kalkan dedi ki:

  acil keredi lazım tel. 0553 *** ** **

 5. Şeyda dedi ki:

  Acil kredi lazım çok acil ihtiyacım var 541****** ön onay için para istemeyin lütfen

  1. Erkan Akkus dedi ki:

   Merhaba Şeyda Hanım,
   Kredi Web ailesi olarak bankalar hariç hiçbir kurum veya kişiden “kredi” adı altında ödenek almamanızı öneriyoruz. Kredi almak istediğinizde bankalarla anlaşmaya varmanız gerekir. Kötü ve sizi dolandırma niyetinde olan kişilerle başınız ağrıyabilir.

 6. HÜSEYİN dedi ki:

  20000 lazım

 7. kerem dedi ki:

  benim 9 tane icram var kapatmalı kredi verirmi bankalar

  1. Kredi Web dedi ki:

   Borçlarınız kredi kartınıza ise evet kredi alabilir siniz.

 8. hakverdi çelik dedi ki:

  mahkemenin devam ettiği icralık davam devam ediyor fakat bankalara bildirilmişler ben çıkan kredi kart borç ödeme yasasından nasıl yaralanırım.

  1. Kredi Web dedi ki:

   Merhabalar, Ziraat Bankası üzerinden kredi çekip kredi kartı borcunuzu ödemeniz mümkündür. Ancak karşınıza icralar nedeniyle harç tutarları çıkacaktır. Bu tutarlar için kredi çekemezsiniz.

 9. Soner dedi ki:

  İçralık durumum var kredi kullanma şansım var mı

  1. Kredi Web dedi ki:

   Merhabalar,

   İcra durumunda kredi alma oranınız çok düşük. Yinede bankamıza gelerek başvuru yapmanızı öneriyoruz.

   1. Faruk dedi ki:

    Benim suan uzerimde icra var maasimdan kesiliyo maasimi vakifbank dan aliyorum kredi cekebilirmiyim

    1. Kredi Web dedi ki:

     Merhabalar,

     İcra durumunuz ile birlikte kredi puanınızı aynı anda değerlendireceklerdir bankalar. Ziraat bankasına giderek başvuru yapmanız gerekiyor.

   2. Koray dedi ki:

    Garantiye 20 binlira borcum var ödemelerim gecikmeli borç kapa kredisi alırmıyım

    1. Kredi Web dedi ki:

     Merhaba,

     Ziraat bankasından borç kapatma kredisi alarak, garanti bankasında ki kredinizi kapatabilirsiniz.

    2. Savas dedi ki:

     Merhabalar şuan 4 tane icra takip dosyam ar 3 kredi borcu biri kredi kartı borcu 40 binliraya yakın bunlari kapamak için garanti yada ziraat bankası bana kredi verirmi

 10. Hüseyin dedi ki:

  benim 1 kredi kartı 2 kredi icram var peki bu durumda sizden kredi alıp icraları kapatıp size ödeme yapa biliyormuyuz

  1. Kredi Web dedi ki:

   Merhabalar,

   Bankamıza gelerek evraklarınızı teslim etmeniz lazım. Başvuru sürecinin sonucuna göre net bir şey söyleyebiliriz.

 11. Ramazan dedi ki:

  Benim 2banka borçlarım varlık şirketlerine devretmiş ve maaşımdan garenti bankası 4/1kesisiyor evime veya beni hapse atmadurumları nasıl ve ben bu. Bu boçlarımda nasıl kurturulurum

 12. Yuksel kurtulmus dedi ki:

  Kara listedeyim 10 bin tl lazım
  tel05314593067
  Yüksel KURTULMUS

 13. Ramazan dedi ki:

  Benim garenti bankasına 16000 milyar icralık borcum var ve halkbankası na 6 milyar borcum var ve finans bankasına 3.350 tl borcum var ve eşimin inege bankasına 2000 vakıf bankasına 400 tl borcu var bunları ziraat bankasında nasıl yapılandırabilirim

  1. Kredi Web dedi ki:

   Merhabalar,

   Borçlu olduğunuz bankalara giderek, imzalı borç yazısı alıp ziraat bankasına başvuru yapabilirsiniz.

 14. Mustafa dedi ki:

  Toplam 30 bin TL borcum var ve ödeyemediğim için avukata gitti dosyalarım avukat ile görüştüm icraya gitmemesi iÇin borcun ödenmesi gerektiğini söyledi bnim bu borcu bir banka da toplamak için kredi çekip ödemem gerekli ama kredi veren bir banka dahi yok kredi notum düşük olduğu için bnim bi çare bulmam gerek bana bi yol göster menizi rica ediyorum tsk ederim

  1. Kredi Web dedi ki:

   Merhabalar,

   SGK’nız var ise ve geliriniz asgari ücretin üstünde ise, ziraat bankasının yapılandırma kampanyasına başvuru yapabilirsiniz.

 15. Hande güzel dedi ki:

  Eşimin maaşında haciz var icralik oldu bu borç kapatmak için bankalar kredi veirrmi

  1. Kredi Web dedi ki:

   Merhabalar,

   Yapılandurma adı altında ziraat bankasına başvuru yapmabilirsiniz. Değerlendirme sonucunda olumlu sonuç alma şansınız var.

 16. Çağatay Erdoğan dedi ki:

  3 yıl önce ziraat bankası ndan 3 tane icamı kapattım tekrar kredi çekebirmiyim

  1. Kredi Web dedi ki:

   Merhabalar,

   Muhtemelen çekebilirsiniz.

   1. bülent dedi ki:

    Maasımda icra var evi ipotek ettirip ihtiyac kredisi alabilirmiyiz

 17. Selami dedi ki:

  Sicil affı var mı

  1. Kredi Web dedi ki:

   Henüz sicil affı kanunu çıkmadı.

 18. Savaş dedi ki:

  Ben emekliyim ve sigortalı çalışanın icralık dosyalarım vardı kapatın ama hala açık görünüyor 7 ay önce kireci çekmek istedim alamadım ama iki maaşında haciz yada kesinti yok maaşımı ziraat bankasından alıyorum kireci cekebilirmiyim

 19. vahit dedi ki:

  Merhaba kolay gelsin. ben maaşımı vakıfbank tan alıyorum yaklaşık olarak 25 bin tl ile kredilerimi kapatabiliyorum ve ayrı olarak 5 bine yakın icraya gidecek borcum var. ziraat bankasından 35 bin tl kredi için başvursam onay verirlermi. infaz ve koruma memuruyum. maaşım 4400 yardımcı olursanız sevinirim.

  1. Kredi Web dedi ki:

   Merhabalar,

   Ziraat bankasından çekeceğiniz kredi ile, diğer bankalarda ki kredilerinizi kapatacaksanız eğer, ziraat bankasının kredi yapılandırmasına başvurmanız gerekiyor. Şubeye giderek sürecinizi başlatabilirsiniz.

   1. Raif dedi ki:

    Finansbanka kredi kartı ve ek hesaptan avukatlıgım 2017 den bugune bu olay sigprtam yok şuan nasıl kredi çekebilirim yada bunu kapatabilirim

 20. Mustafa Cumhur toy dedi ki:

  İki bankaya borcum var takibe alındım kredi çekip borumu tek bankaya alabilirmiyim

  1. Kredi Web dedi ki:

   Merhabalar,

   Borçlu olduğunuz bankalardan, borcunuza dair resmi belge alıp ziraat bankasına gidip borç kapatma kredisine başvurabilirsiniz.

 21. Yusuf dedi ki:

  Merhaba ben yusuf icralık oldum fakat düzenli maaşım var kredi çekebilirmişim bilgi verirmisiniz

 22. Oğuzhan dedi ki:

  Merhabalar şuanda evkur finansmandan kredi kullandım fakat tksitlerin günü gelmeden yatırıyorum ve kkb 1103 puan kredi kullanma şansım var mı 3 sene önce icralık oldum fakat onu kapattım

 23. çiğdem dedi ki:

  merhaba ben kredi çekmek istiyorum icralıktım bu ay bitti başvursam alabilirmiyim devlet memuruyum

  1. Kredi Web dedi ki:

   Merhaba,

   Ziraat bankası, icralık olan kişilere kredi verebilmektedir. Konu ile ilgili durumunuzu anlatmanız için Ziraat bankasına gitmeniz gerekiyor.

   1. Ahmet dedi ki:

    Bende ayni durumdayim devlet memuruyum maasimda hicbir kesinti yok 4 aydir tam olarak aliyorum maasimi ancak Ziraat bankasinada gittim en az 1 sene kredi alamazsin dedi musteri temsilcisi

 24. YELİZ dedi ki:

  MERHABA BENİM BANKALARDA SORUNNUM YOK BAZI TAKSİT LERİMİ ÖDEYEMEDİM BAZI SORUNLARDAN BANKAYA YANSADIGI İÇİN CEKEMİYORUM BORÇLARIMI ÖDEMEK İÇİN KREDİ ÇEKMEK İSTİYORUM HİÇ BİR BANKAYLA ÇALIŞMI YORUM MAŞIM İŞ BANKASI YATIRMADIM ELDEN ALDIM BU KONUDA YARDIMCI OLURMUSUNUZ ACİL NAKİT LAZIM 25 BİN LAZIM MAŞIM 2500 TL

 25. Hanifi dedi ki:

  Emekliyim zirahatan alıyorum maaşımı ayrı bankada icraliğim var zirahada gittim kredi kapatma kullanmak için kredi vermediler bana yardımcı olurmusunuz

 26. veysi dedi ki:

  1den fazla ıcralık dosyam var kredı cekıp taksıtlendıre bılırmıyım

 27. zeki dedi ki:

  mrb lar benım icralı olan dosyalarım var bunlar banka borcu degıl turkcell olan borcum ama bu turkcell benım adıma fınansdan cekmısler anladıgım kadarınca buda fınans banka oluyor herhalde normalde finans bank degıl kafalar karısmasın ve ben kredi cekmek istiyorum 40 bın tl ihtiyacım var bunun 15 bin tl turkcell odiyecem geri kalanıda iş kurmak istiyorum bunla ilgili ne yapmam gerekiyor ben engelli bir vatandas olarak borcumun tek bir bankada olsun istiyorum lütfen bir yardımcı olursanız sevinirim

 28. Nebahat dedi ki:

  Benim ceşitli bankalarda icralarım var ziraat bankasindan hepsini kapatmak icin kredi cekebilirmiyim.

 29. Savas dedi ki:

  1 tane kredim var ekşi hesaplara ve kartlara borçlarım var bunların hepsini kapatmak istiyorum 90 bin kredi çekebilirmiyizacaba

  1. Mahsun dedi ki:

   Slm bir kredi birde kart kredi borcum var icralık kredi çekebirmiyim ziraat bankasından

 30. Mehmet birinci dedi ki:

  Merhabalar benim toplam 40 bin TL olmak uzere 12 yapınlanmıs kredi kartın borcu var 2 tane kredi borcun var 10000 ve 22000 olmak üzere 2 ay oduyemesim 3 ayına gidiyorum biriktiği için ödüyemiyorum kredi kartına düzgün yatırıyorum çalışıyorum 3600 4000 TL maasım var kredi cekmem lazım bunların hepsini kapatıp 50000 çekmek istiyorum yardımcı olabilir misiniz ?

  1. Mehmet birinci dedi ki:

   Sizden en yakın zamanda cevap bekliyorum yardımızı bekliyorum

 31. kemal dedi ki:

  30 milyar borcum var icralık durumdayım ziraat bankasindan kredi alabilir miyim

 32. Hüseyin genç dedi ki:

  5000 liraya ihtiyacim var kredi alma imkanim varsa yardimci olurmusunuz

 33. Savas ermis dedi ki:

  İyi günler benim deniz banktan maaşıma icra toplam tutar
  6500 geldi vakıftan da gelmesi için 1500 borcumu taksite
  böldürdüm 15000 ihtiyacım var çıkarmı acaba

 34. Emre çelik dedi ki:

  Merhaba memurum bi tane icralık kredim var bi de kredi kartı ve eski hesabım yapılandırmada kredi kartı ve eksi hesabım 12 bin toplamda bi de icralık bi ay ödeyemedim onun için 15-30 arası bi kredi istiyorum bi arkadaşım kefil olsa memur biri bankalardan kredi çekebilir miyim

 35. Turgay dedi ki:

  Benim yaklaşık 120 bin lira borcum var icralık olmak uzereyim bu parayı toplu olarak bülup bir bir bankaya ödeme yapma şansım olsa sıkıntım kalmayacak ama yapamıyorum kredi çıkmıyor icralık olursam meslekten atılma tehlikem var bunu nasıl duzeltebilirim nasıl bu parayı bulabilirim

 36. Halil dedi ki:

  Borç kapatma kıredisi

 37. filiz dedi ki:

  başka bir bankadan konut kredisi aldık ödemelerde sıkıştık ve şu an icralık oldu. icradan kurtulmak için başka bankadan kredi kullanabilirmiyiz . kredi sicilimiz bozuk

 38. Ali dedi ki:

  İyi günler icralığım kredi çekip borçlarımı ödeyip tek bir yere borçlu olmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 39. Mehmet dedi ki:

  Hocam 3 sene önce icraada olan borcumu kapattım. Kredi puanım çok düşük olduğu için hiçbir banka ne kredi veriyor nede kredi kartı veriyor. Bu durumdayken kredi çekebilirmiyim sizce

 40. Ahmet duman dedi ki:

  Hicralıgım ama ben nakit alıp 3 tane hicra ı elden kapatacağım öyle çekebiliyormuyuz

  1. Mehmet dicle dedi ki:

   Meraba yaklaşık 4 yıldır ödeyemedim bir miktar borç var tek çatı altında toplamak istesemde bütün kapılar kapalı ne yapabilirim saygilar

 41. Mehmet dicle dedi ki:

  Meraba yaklaşık 4 yıldır ödeyemedim bir miktar borç var tek çatı altında toplamak istesemde bütün kapılar kapalı ne yapabilirim saygilar

 42. Türkan dedi ki:

  Benim kyk borcum var ve geçen yıl mezun oldum.Sigortalı olarak çalışuyorum. Borcumdan dolayı Kredi kartı başvurusunda bulunamıyorum.Şubenize gidip 1500 tl’lik ihtiyaç kredisi çekebilir miyim?

 43. Ayhan dedi ki:

  Merhabalar, 2 dosyam var kredi kartından dolayı icralık, Aylık net gelirim yaklaşık olarak 4,000 TL , Maaş Bordiromla beraber sizden destek istesem destek sağlayabilir misiniz.

 44. Haydar dedi ki:

  Bana yardımcı olabilecek bir banka arıyorum cok acil kıredi kulanmak zorundayım yoksa herşeyimi kaybetme riskim var allah rızası icin yardımcı olunuz

 45. Aslı dedi ki:

  İyi geceler ben babamın üzerinden ölüm maaşı alıyorum alıyorum kredi kartından icralığım ama çok zor durumdayım maaşımı haciz ederek kredi alabileceğim banka varmı acaba yardımcı olurmusunuz lütfen

 46. Halîl özal dedi ki:

  İhtiyaç kredi si

 47. Mustafa yeşil dedi ki:

  Oralık olarak evi ipotek yapsak başka borçları ödemek için kredi kullanilabilirmi

 48. Mesut çam dedi ki:

  Meraba garanti bankasından icralıgım borcumu kapatmak için kredi çekmek istiyorum yardımcı olurmusunuz

 49. Halil Atrş dedi ki:

  Birkaç bankaya 120 bintl gibi borcum var ödiyemiyorum çok zordurumdayım yardımcı olurmusunuz

 50. Ali Fidan dedi ki:

  Garanti bankası tarafından icra ya verilsin.
  Borç kapatma kredisi çekebilirmişim.

 51. Gkb dedi ki:

  Garanti bankasından kredi ve kredi kartı borcundan dolayı icralık oldum maaşımdan icra kesintisi var
  Kredi çekebilir miyim ve şartları nelerdir

 52. Elıf dedi ki:

  Ttnet e 1.986 borcum var ıcralık oldum.sgk lı calısanım ve zıraatten alıyorum maasımı.kredıye basvursam alabılırmıyım..

 53. Emre doğan dedi ki:

  Benimde kredi kartı borçlarım ve esnek hesap borçlarım var hepsini 1 bankaya bağlayıp borclarımı kapatmak istiyorum gelirim 3500 4000 TL arası ülkerde çalışıyorum 25 ve ya 30 bin nakite ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim numaram 0541 454 71 32

 54. Metin dedi ki:

  Merhabalar maaşımda haciz kalmadı hep ödedim.ama varlık fonuna ödemesine devam ettiğim 5200 tl borcum kaldı.aylık maaşım 5600+650 tl dır. Konut kredisi alamıyorum.yol gösterirmisiniz.saygılarımla.

 55. ISMAİLTAMTURK dedi ki:

  Kredinotum1200kredialabilirmiyim

  1. Kredi Web dedi ki:

   Merhaba,

   Az riskli statüsündesiniz. 1200 kredi puanı ile kredi alabilirsibiz.

 56. İlknur dedi ki:

  İcram var bana 50 bin kredi lazım

  1. İlknur dedi ki:

   Sigaralı çalışanım

 57. elif dedi ki:

  gidip başvurun tüm sıkıntılarınızı anlatın evraklarınızıda götürseniz vermiyor böyle bi kredi yok diyor burayı okuduktan sonra gittim diğer bankalardan borç bilgilerimide aldım vermediler kimse hikaye anlatmasın burda süslü laflarla kimseyi kandırmayın umutlandırmayın icralık olan hiç bir şekilde kredi çekemez güzel güzel anlatmışsınız gittim hüsran inanmayın

 58. Ahmet dedi ki:

  Krediler hakkın bilgi lütfen

 59. Aliya Khalil dedi ki:

  İcralık olanlara kredi veren diğer bankalar hangileri ?

 60. credithome dedi ki:

  Acil bir kredi için başvuruyu nereye yapmam lazım ?

 61. Evren dedi ki:

  Kara Listede olanlar kredi alabilir mi ?

 62. furkan dedi ki:

  Acil kredi ihtiyacı, İcralık olanlar nasıl kredi alır bilgi lütfen?

 63. orbet dedi ki:

  Nasıl icralık olanlar kredi alabilir ?

 64. leo lobito dedi ki:

  Borcunuzu ödemek ve yeni bir iş kurmak için acil bir borç vermeye mi ihtiyacınız var?

BİR YORUM YAZ