Türkiye'nin Kredi Rehberi
Ziraat Bankası Kredi Başvurusu SMS
Yazar: - 17 Nisan 2018
80
2

Ziraat bankası kredi başvurusu sms olanakları sayesinde oldukça kolay bir şekilde yapılmaktadır. Kredi başvurusu yapabilmek için sms göndermeniz yeterli olacaktır. Ziraat bankası sms ile kredi başvurusu nasıl yapılır sorusunun cevabını içeriğimizde rahatlıkla bulabilirsiniz.

Ziraat bankası günümüz rakip bankalarına göre çok daha etkin bir iletişim olanağı sunmaktadır. Gerçekten müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmet sunan Ziraat bankası kaliteyi en uygun şekilde müşteriye iletmektedir. Sms ile hemen her türlü bankacılık işlemini yapmak mümkündür. Ziraat bankası kredi başvurusu mesajla yapıldıktan sonra size gerekli dönüşler yapılacaktır.

X

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredi Başvurusu SMS

Ziraat kredi başvurusu sms ile yapılırken dikkat edilmesi gereken noktalar bulunmaktadır. Bu konuda Ziraat bankası her türlü olanağı müşteriye sunmaktadır. Ziraat bankasının sms ile kredi başvurusu konusunda her türlü seçenek bulunmaktadır.

Konut kredisinden taşıt kredisine varıncaya kadar hemen her türlü krediye başvurma hakkınız bulunmaktadır. Ziraat bankası kredi kampanyası adı altında sunulan her krediye sms ile başvuru yapabilirsiniz. Dilerseniz ihtiyaç kredisi başvurunuzu nasıl yapacağınızı anlatalım.

 • Telefondan mesaj uygulamasına erişin.
 • Sonrasında TUKETICI yazın ve bir adet boşluk bırakın.
 • TC kinlik numaranızı eksiksiz olarak yazın. Ve bir boşluk bırakın.
 • Talep ettiğiniz kredi tutarını yazın.
 • Vade oranını yazın.
 • Son olarak bu sms mesajının sonuna net gelirinizi ekleyin. Bu noktada doğru bilgiler sunduğunuzdan emin olun. Aksi takdirde sorunlar oluşabilir.

X

Ziraat Bankası Kredi Başvurusu Mesajla

Ziraat bankasından kredi başvurusu yaparken sizden sadece bir sms tutarında ücret gidecektir. Ekstra olarak bir ücret tahsis edilmeyecektir. Bankanın bu konuda ekstra bir talebi olmayacaktır.

48 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar

Vakıfbank Kredi Başvurusu

Ziraat sms kredi ile istediğiniz alanda ki kredi başvurularınızı tamamlayabilirsiniz. Bu konuda ki diğer kredi türlerini de ayrıcalıklı içeriklerde işleyeceğiz. Bu sayede her türlü ziraat bankası kredisine nasıl başvuracağınızı anlayacaksınız. Kaliteli bir bankacılık hizmetini politika haline getiren Ziraat ile çalışmanın ayrıcalıkları bir hayli fazladır.

Sizlerde sadece bir mesaj göndererek bu ayrıcalıklardan hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz. Kaliteli ve güncel bir bankacılık sistemi işleten Ziraat bankası oldukça akıcı bir potansiyelde hizmet sunmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Toplam 2 Yorum Var)
 1. Seylan dedi ki:

  Maas icram var..2500 TL ye ihtiyacım var kredi cekebilirmiyim

 2. Sadettin özen dedi ki:

  Merhabalar maasim 4 bin tl ..maasimda haciz yok ama.gecmiste sorunlar yasadigim için kredi alamiyorum.
  Öğretmenim 20 bin tl ihtiyacım var….2

BİR YORUM YAZ